Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos babával ti jártok...

13 hónapos babával ti jártok játszótérre?

Figyelt kérdés
Még nem jar, csak mászik és feláll, tegnap lementünk homokozni, de mindent megevett, aztan oklendezett 😭 kicsi még a jatszóhoz, vagy hadd szokja csak? :D
2021. júl. 1. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Én nem vittem
2021. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Én vittem. Ennyi idősen stabilan járt és nem vett mindent a szájába. De én már 9 hósan is vittem mikor stabilan ült. Hintázzot meg "homokozott". Nyilván odafigyeltem rá hogy ne egyen meg mindent. Kis homokot kóstolt, de nagyon minimális volt.
2021. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is vittem, de mivel még nem tudott járni, inkább csak hintázott, homokozott. De soha nem akarta megenni a homokot, inkább csak szórta össze-vissza, magára is. Na, az már kevésbé tetszett. Meg sajnos mindenhova csak mászva közlekedett.
2021. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Nalunk a maszos picik piknik szonyegen vannak meg hintaban ucsorognek. Vidd le egy szonyegre es eluldogel ott.
2021. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 1 hét múlva lesz 10 hónapos, mi most kezdtünk járni, de csak hintázni. Homokozóba majd itthon teszem, de még ő is mindent a szájába vesz, úgyhogy még várok vele. Plédre hiába tenném, 1 perc és már le is mászik.
2021. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Igen, családi parkba járunk. Elmászkál a színes gumipályán, füvön, homokozóban építek, ő lerombolja, csúszdáztatom, hintázik, nézi ámulattal a többi gyereket akik motoroznak, rohangálnak. Néha fagyit is kap.
2021. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Vittem, járt már stabilan, főleg homokozott vagy hintázott, sosem volt ezt a mindent a szájába gyömöszölő fajta, homokot pl soha nem evett.
2021. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Járunk, most lesz 13 hónapos. Hintázni nagyon szeret, meg csúszdázni, de nyilván még én vagy az apja csúsztatja le, hogy fogjuk végig. Néhány lépest megy önállóan, illetve kapaszkodva körülnéz amit akar. Homokozás nem erdekelte
2021. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindent a szájába venne, annyi, hogy próbálom elterelni a figyelmét. 10 hónapos kora óta jár szóval az a menet, hogy sétál játéktól játékig, mindet megpróbálja megnyalogatni, hintázik, és a pléden piknikezik. Ha virágot, követ, anyámkínját akar a szájáb tömni aut nem hagyom, néha használ cumit, mert akkor nem veszi a szájába, csak nem szeretem a cumit nappal.
2021. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Vittem, de nem a homokózót részesîtettem előnyben.
2021. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!