Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos éjszaka 11-12 órát...

13 hónapos éjszaka 11-12 órát alszik,de nappal csak háromnegyed órat. Ez így rendben van,vagy nem?

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha elég neki ennyi, akkor rendben van.

Ha fáradt, nyűgös, hisztis egész nap, akkor nincs.

2021. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokszor nyűgös,szerintem kevés de nem tudom vissza altatni sajnos...
2021. febr. 8. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
És ez mióta van így? Mert az is lehet, hogy átmeneti. A lányomnak 7 hónaposan volt egy időszaka, amikor napi 2x fél órát volt hajlandó aludni, és emellett éjszaka is óránként kelt, és még reggel is előbb kelt fel, mint szokott. Az brutális volt, de úgy 1-2 hét után visszatért a normális alváshoz. Máig sem tudom, mi okozta, mert foga akkor nem jött ki, beteg sem volt, környezetváltozás sem történt, nagyobb mozgásfejlődés sem, szóval semmi ilyesmi.
2021. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pár napja tart. Akkor remélem csak átmeneti.Szerencsere az ejjelek jók,20-8-ig alszik, 5-6között kel egy üveg tápszer erejéig,de alszik is vissza.
2021. febr. 8. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igen ! Az én kisfiam is 13 hónapos . Nappal délután 2 felé alszik max 1.5 órát ,utána este 9es 10 között alszik el ,hiába fekszem le vele 8kor . Kb 40 X felkel szopizni ,és reggel 9kor fel kell kelnem vele mert nem hajlandó tovább feküdni . Szerintem ez nagyon gyeeekfuggo kinek mennyi az alvasigenye. Sőt,ez nálunk felnőtteknel is így van . Én régebben ( gyerek előtt ) napi 10 órát is aludtam ,a tesóm max 6ot és ez neki bőven elég ..
2021. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit kevés.
2021. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!