Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehet a gombas levesbol a 10...

Ehet a gombas levesbol a 10 honapos?

Figyelt kérdés
Krumplit es repat vennem ki es tornem ossze a levesbol + a levet, viszont gomba is fo benne. Eheti ugy? Nem fog megartani? Egyebkent minden be van vezetve, szinte azt eszi amit mi.

2021. júl. 3. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Elvileg 2 éves kor alatt nem lehet adni mert megterheli a gyomrot mint a Vadhúsok.

Masfel évesem egy minimálisat most evett először. Szerintem még várj a gombával pár hónapot. Nekem is evett 10 hónaposan szinte mindent, de gombát nem mertem adni, csak most.

2021. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Maga a gomba emészthetetlen. Attól, hogy gomba főtt benne, a levétől semmi baja nem lesz. Max.szűrd le neki, hogy darabok ne kerüljenek bele.
2021. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Már nem nagyon van ilyen hogy táblázat meg mit ehet. A modern nézet szerint bmit ehet a ht elejétől, de én sem próbálnám ki a gombát ilyen kicsin. Max másfél-2 évesen.
2021. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Hja de csak a levét megeheti amiben főtt. Attól semmi baja nem lesz nyugi
2021. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egyéni érzékenység lehet, a lányom 10 hónaposan két pofára tolta a tejszínes-gombás szósszal nyakon öntött tésztát és az égvilágon semmi baja nem volt tőle, most egy éves, nagyon szereti, ma és tegnap is volt az étlapon. Most olvasom először, hogy ne lehetne adni ilyen fiatalon, szóval én először talán olyan 7 hónapos kora körül adtam neki gombát.
2021. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

1 évesen kapott először gombát a kislányom, a leves levétől semmi baja nem volt. A rántott gombából kettőt megevett, egész éjszaka fájt a hasa, 30 percnél többet egyhuzamban nem aludt. Most 1,5 évesen imádja a gombát minden formában, semmi baja tőle.

Szerintem a levét simán adhatod neki.

2021. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Olvassatok egy kicsit a blw-ből és rájöttök, hogy lehet adni gombát a gyereknek 1 éves kor alatt. Nyilván nem azzal kell tömni, de figyelni kell. Valaki bírja, valaki nem.

Ez pedig, hogy nem tudja megemészteni....a kukorica is egészben jön ki.

2021. júl. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!