Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babád miket szokott...

8 hónapos babád miket szokott enni?

Figyelt kérdés
Hány étkezés van kiváltva?
2021. júl. 4. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebedre fozeleket, vacsira vanilias rizses gabonapepet eszik, de ez utan cicin alszik el ugyh nem tudom h kivaltottnak minosul-e.


Uzsonnara vagy tizoraira altalaban betol egy banant, mas gyumolcsot ritkan szoktam gabonapeppel keverve adni tizoraira, mert sok a sava, nagyon limitaltak a lehetosegeink.(alma, korte, mango) plusz mivel most vezetem be a glutent, tojast, husokat, zoldsegeket, boven eleg figyelnem ha ezekre van reakcio+ fogzik igy a tizorai uzsonnaval stagnalunk.

2021. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte egy sem, amilyen jól indult a hozzátáplálás, most annyira stagnál.

Hajnalban 5 körül cicizik, 8 körül ébred, akkor is.

10 órakor adok neki gyümölcsöt, vagy frisset, vagy üvegeket valamilyen gabonásat. De kb egy fél üvegre valót eszik meg. 12 körül kap főzeléket, elég korlátozott, mert szinte csak az édesebb ízeket eszi meg, üvegesből húsokat gyümölccsel pl, vagy én főzök neki. Édesburgonyával minden jöhet, ha az van benne minden lecsúszik, csak ne nagyon érződjön az íze. Húst, vagy májat teszek bele neki. Főzelék után cici.

Délutáni alvás után cici.

Estefelé most próbálok valamit kitalálni, mert kevés már neki csak a cici, így vacsira is adok neki főzeléket vagy gyümölcsöt vagy zsemlét. Zsemlére kellene valamit kitalálnom, amit rétegnek, vagy rákenek.

Tojást és tejet még nem kapott. Glutént már igen.

2021. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 vagyok, és elalváshoz természetesen az elmaradhatatlan cici. Nehezen áll át róla az ételekre.
2021. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!