Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valami nagyon tetszik a...

Ha valami nagyon tetszik a babátoknak, szokott beremegni? 8 hónapos kisfiam bár napja csinálja, amikor belelkesedik.

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

igen,az én babám 7hónapos és sokszor ha nagyon tetszik neki valami,keze-lába beremeg,hadonászik össze-vissza.

Tiszta "extázisba" van...:-)

2009. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egész teste remeg,olyan muris,én imádom!!!10 hós,és már elég régóta csinálja.Megfeszíti a lábát is,a kis lábujjai össze-vissza állnak,forgatja a kézfejét,és liheg hozzá.Egy nagy sikítással szokta befejezni.
2009. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
három hós kora óta csinálja, amióta kicsit "tágabb" a világ neki:) összeszoritja az ökleit, csapkod velük és valahogy visszafelé veszi a levegőt jó sürün , tök muris:)))
2009. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

6 hónapos a babám és amikor meglátja a cumisüveget, hogy valami fehér van benne,(tápszer) elkezd remegni, annyira cuki. Meg apának is szokott mikor hazaér :)

Üdv.

2009. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 hónapos és kb 2hete ő is ezt csinálja
2009. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, főleg, ha nyújtunk felé valami új dolgot, vagy valami különösen ízlik neki:) 5 hónapos a kisfiam. Még a szája is remeg a gyönyörtől:)
2009. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kislányom is csinálja a férjem eleinte megijedt hogy valami baja van! Mostmár megszoktuk kicsit furi télleg muris!!!
2009. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!