Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos baba lehet allergiás...

8 honapos baba lehet allergiás parlagfüre? Begyulladt a szeme, tiszta piros, ég viszket, nekem szintén az van, a s2 szemorvosnál voltunk az egyik kötöhártyagyull. mondott a másik allergiát. Most akkor mi?

Figyelt kérdés
érdekes mind a kettönknek ugyanaz.
2010. aug. 26. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kötőhártyagyulladás lehet. 8 hónaposan még nem allergiás,mert az immunrendszere ekkor még tud ellenanyagot termelni,csak hozzá kell szoknia a pollenhez.
2010. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy lehet allergiás sajnos már ilyen kicsin is. :(
2010. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én ezt már nem értem,de nagyon ideges vagyok,egyik orvos ezt mond a másik azt.én szemem is viszket,ég ,sose voltam allergiás,de tényleg hogy egy 8 honapos baba allergiás legyen,ez fura
2010. aug. 26. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Lazán lehet kötőhártyagyulladás, erősen fertőz ugyanis, és megfertőzhette egyikőtök a másikat. Nekem többször is volt, volt, hogy éppcsak viszketett meg picit pirosabb volt a szemem, de volt olyan is, hogy úgy bedagadt, hogy nem tudtam kinyitni sem. A kamillateás borogatás viszont minden esetben sokat segít, érdemes kipróbálni, ha lehúzza a gyulladást és enyhíti a töneteket, akkor kizárható az allergia. Legalábbis egyelőre, mert az bármikor előjöhet, sajnos.
2010. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!