Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édesanyám egészségpénztári...

Édesanyám egészségpénztári kártyájára (ha magamnak vehetnék pl. cipőt) vehetek vajon légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Tudom, az szlavezető intézetet kell megkérdezni de hátha itt is tudja valaki...:)
2010. aug. 26. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem vehetsz! Én após kártyájával vettem vérnyomás mérőt mikor terhes voltam! Kutya nem kérdezte kié a kártya:)!
2010. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lègzèsfigyelőt nem lehet elszàmolni epènztàrra.
2010. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Off:

azert az fura, hogy legzesfigyelot nem lehet elszamolni (persze ettol meg lehet, hogy igy van), de sok kacatot ami nem is egeszsegmegorzo azt igen....

Bocsi az offert, de ezen kicsit kiakadtam....eljen a Magyar egeszsegug!!

2010. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Semmi baj, egyetértek:(

Azért hátha tud valaki"kiskaput"(?)...

2010. aug. 26. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is arra vetünk légzésfigyelőt és rá pár hónapra jött egy levél, hogy fizessük mert nem lehet venni kártyára. Nem fizettük be, és azóta sem történt semmi. Pedig ez már több, mint egy éve volt. Lányom 17 hónapos.
2010. aug. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Noncsimoncsi: az egészségpénztárat egyáltalán nem érdekli, hogy visszafizetted-e a pénzt, az APEH-ot annál jobban fogja, ugyanis ez az ellenőrző szerve az egészségpénztári felhasználásoknak. Sok sikert! Klassz lesz a 100.000 ftos bünti...
2010. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező: Próbáld meg esetleg azt, hogy gyógyászati segédeszköz boltban veszel papíron elektromos mellszívót, de természetesen a légzésfigyelőt viszed el. Hátha találsz egy boltot akivel lehet így üzletelni. Esetleg 5000 Ftot csúsztass...
2010. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!