Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit pakolnátok be 8 napra egy...

Mit pakolnátok be 8 napra egy egyéves babának kirándulásra?

Figyelt kérdés
milyen gyogyszereket, ruhákat, kaját?
2010. aug. 26. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindent, amit otthon is használtok!!! Plusz láz és fájdalomcsillapító, orrszívó. Néhány üveges kaja.
2010. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi nemrég voltunk nyaralni. Én rövid és hosszú rucikat is vittem mindenből. Gyógyszereket pedig lázcsillapítót. Ha más kellett volna akkor ott vettünk volna!
2010. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cumi,pelus,popsitörlő,krém,bady rugi,zokni,sapi,rövid úújjú,hosszú újjú mindenből,és egy overál,vagy zsák szerü valami..

Lázmérő,2féle orvosság lázra,orrszívó,fürdetős dolgok,krém vagy babatusi,fésű,törcsije,babolaj (én használok neki).

Tápszer ha kap még,cumisüveg,üvegmosó kefe.

Valamint bébikaják,én az üvegeseket nem nagyon adom neki inkább megcsinálom,nem tudom hogy hova mentek lesz e lehetőség főzni vagy az előre általad elkészített lefagyasztott hamikat tárolni,vizet biztos tudsz forralni szerintem próbáltad ki neki ha még nem próbáltad a tejpépeke,darapépeket,ezek ízesítettek,és csak forralt víz kell hozzá,az sem baj ha nem melegen adod neki...Hát én kb ennyit vinnék neki,ja és a takaróját és a 2 kedvenc autót a sok közül és az alvós plüss tiggrisét!

Jó utat!

2010. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!