Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy éves kisfiammal egynapo...

Ha egy éves kisfiammal egynapos kirándulásra mennénk, hogy oldhatnám meg a délutáni alvást?

Figyelt kérdés
Van egy kis babakocsim ami 4 kg-os, csak sajnos nem dönthetö, igy abban nem tudna aludni (gondolom én), van viszont kényelmes kengurum esetleg abban a háton? Állatkertröl lenne szo!
2011. márc. 16. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam 10 hós volt, amikor Horvátországban voltunk, volt olyan nap, amikor egész nap sétáltunk. A babakocsi, amit vittünk, a legegyszerűbb esernyőre csukható kis cucc, aludt benne, mint a bunda. Szerintem egyszer kibírja és ha elég álmos, simán elalszik.
2011. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na majd kiprobáljuk :) köszönöm a választ!
2011. márc. 16. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát te ismered a babád,hogy a "jég hátán is elalszik-e!?!?"

Az enyém nagyon szeret a saját kiságyikójába,nyugodt körülmények között aludni!

2011. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
TE ismered a gyereked, hogy milyen körülmények közt tud aludni. A legjobb szerintem a babakocsi. Ha nem is dönthető, tud benne aludni. A kenguru is jó, a hátipupi is jó, gyereke válogatja. Lányom aludt már mindháromban.
2011. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd a babakocsit, az jó, akkor is ha elfárad, ha csak pihenni akar, vagy akár aludni is. Ha igazán elfárad, el fog aludni ülve is. Kenguruban neked lenne nehéz őt cipelni egész nap. Mivel még csak 1 éves, annyira sokat nem bír talpon maradni, neki muszáj még a kocsi szerintem.

Vigyél egy textilpelust, ha elalszik, terítsd elé, ne süsse meg a nap.

2011. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valóban te ismered a gyerkőcöd, az enyémnek volt egy korszaka, mikor csak ülve aludt el a babakocsiban, ha kicsit lejjebb engedtem a kocsit ordított, mint a sakál. Képes volt oldalt kapaszkodva, előre a karfára dőlve aludni. :-)

Most is van, ha elfárad és belekéredzkedik a kocsiba, és ülve alszik jóízűeket, pedig már 16 hónapos. Kicsit oldalra billenti a fejét, mint mikor mi elalszunk a fotelban. :-)

2011. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk aludt a hátihordozóban, vagy ha olyan helyre mentünk a babkocsiban, kocsiban.

Ebből soha nem volt probláma.

2011. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem használok babakocsit, kendővel megyünk mindenhová. Egy idő után a fiam gyönyörűen bealszik benne a hátamon. :) Igenis, a babák tudnak függőlegesben aludni.
2011. márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ngyon szépen köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!!!!
2011. márc. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!