Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyek 18 hónapos lányomnak...

Vigyek 18 hónapos lányomnak babakocsit egy napos vadaskerti kirándulásra?

Figyelt kérdés
Vonattal mennénk, az út kb 2 óra addig szerintem aludna is egyet a vonaton amíg odaérünk. Azért nem tudom eldönteni, mert ahogy ismerem biztos már az elején ki akarna szállni a kocsiból és én meg tolhatnám végig az üres kocsit. De mivan ha mégis elfárad? Egyébként képes 8 óra hosszát is kint rohangálni az udvaron!
2011. júl. 28. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Vigyél, mindenképpen.


Mi 2 hete voltunk a Nyíregyházi Vadasparkban (szeptemberben lesz) 3 éves kislányunkkal. Nagyon jó, hogy vittünk babakocsit, nert csomitartójába befért minden, innivaló, nasi, esernyő, stb. - így nem kellett cipekednünk, ill. a kislányunk is néha beült a kocsiba, amikor elfáradt, nem kellett őt sem ölbe vinni. 10-16ó-ig voltunk ott, mi is elfáradtunk, ő nem bírta volna végigsétálni (így néha bekérezkedett a kocsiba, nem volt gond).

2011. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is vinnék!

pont amiatt, amit az előző leírt: ha nem is ül benne, rá tudod tenni a táskádat, kaját, innivalót stb., ráadásul ha elfárad, bele tudod ültetni. és ha mégsem alszik el a vonaton?... én inkább tolom az üres kocsit, de nem kockáztatom meg az alvógyerek-cipelést!

2011. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem beleférne, hogy tolnám végig az üres kocsit, mindenféleképpen vinném. mi van ha elfárad, végig cipeled majd?
2011. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy egész naposra vinnék. Mi voltunk több vadasparkban, de mind kicsike volt, 1-2 óra alatt bejárható, megnézhető volt, és apuka is jött! ezért nem vittünk. A párom bírja cipelni, meg a nyakában is szeret ülni.

De egész naposra mindenképp vinnék, mert más csomagot is viszek egész napra, meg 1-2 órára. A budakeszi vadasparkban egyébként van elvihető, kölcsön babakocsi, ha kellene, de az sem nagy park, hamar körbejárható. Bár igaz, mi autóval voltunk. Vonattal megint más. Vinnék. Igen.

2011. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 évesemmel voltunk a Veszprémi állatkertben 14 órakor már a babakocsibavolt és aludt.Jó idő volt kirohangálta magátés elfáradt.Szerintem vidd el.
2011. júl. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!