Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 evesnek szulinapra van...

1 evesnek szulinapra van ertelme jatekkonyhat venni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 22:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9 engem nem zavarna hogy muanyag viszont van hozza ketchup mustar meg ilyesmi azok szerintem jopofak
2021. júl. 9. 23:05
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Hidd el, inkább vedd meg később az ikeast vagy a lidl konyhajat. Ezeket nem fogod megbánni. Sok hozzá a kiegészítő, jó a minősége, gyerekeim nem finomkodnak vele, de még eddig a 2 év alatt, semmit sem sikerült eltorniuk. Minden évben újabb dolgokat lehet hozzá venni, stb-stb. Most inkább keress neki valamit ami egy egy evesnek való, aztán ha beleno ebbe akkor vegyél neki ilyet.
2021. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Mi a Lidl-st vettük a lányunk első szülinapjára. Tény, hogy még nem rendeltetés szerűen használja ( bár az edényekben kavargat és kostolgat) és nagy is neki (majdnem 15 hónapos most kezdte felerni a mikrot) viszont egyáltalán nem bántuk meg, imádja, minden nap tesz-vesz nyomogat, nyitogat, sokat játszik vele. Aztán majd elkezd főzni is valamikor :)
2021. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
Előbb-utóbb biztos "belenő" a játékba, tehát elkésve semmiképp nem vagytok egy játék konyha vásárlásával, de lehet, inkább most kellene határt szabni a rengeteg játéknak, és ésszerű keretek közé szorítani, ki mit, mennyit vehet. Egy egy éves pedig még nincs is tudatában, mi ez az egész szülinapozás, tehát neki semmilyen igénye nincs 10-20 új játékra. Sőt, még egy 3 éves sem tud mit kezdeni egyszerre egy halom új játékkal, a sok rokon pedig majd csalódik, ha a gyerek nem fordít kellő figyelmet a tőlük kapott játékra.
2021. júl. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam 2 hete kapott játékkonyhát az első szülinapjára, imádja! Kb ez az egyetlen játék amivel 5 percnél tovább játszik, bár nyilván nem rendeltetésszerűen. De imádja pakolni az edényeket, le-fel rakja rájuk a fedőket, stb... Szerintem abszolút megérte, és sokáig fogja tudni használni. Kapott más, "korának megfelelő" játékot, de azok közel sem érdeklik ennyire

2021. júl. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

Nekem imádta a kicsi ekkorának is, DE

Ő làtta a nagytestévérètől.

Első gyereknek 1,5-2 éves kor előtt felesleges.

Majd a következő szülinapra, vagy karácsonyra érdemes.

2021. júl. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodtan vegyél, az enyém másfél évesen már játszott vele, ha nyitogatja az ajtókat az is jó, de ne a kisbaba méretűt vegyél, mert azt kinövi hamar.
2021. júl. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
Nincs.
2021. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Másfél éves volt a gyerek,mikor elkezdte használni az első szülinapjára kapott konyhát. Egész nap ott állt előtte. Most 2 éves és egyre jobban leköti
2021. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kriszti válasza:
72%
Szerintem nincs,mert számukra még más típusú játék lenne való, de úgyis minden csomagoláson rajta van az életkor is .
2021. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!