Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném, ha már azt enné a...

Szeretném, ha már azt enné a babám, amit mi, de hogyan adjam neki?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap külön főztem neki, de megkóstoltatom a mi ételeinket és ízlik neki. A gond az, hogy csak 2 foga van. Tegnap pl. rántott csirke volt petrezselymes krumplival, letörtem a krumplit, csipkedtem husit, de csak 1-2 kanállal tud megenni, mert nem tudja megrágni és fuldoklik, öklendezik. Hogy lehet neki "baba" módon odaadni pl. a tegnapi menüt? 11 hónapos
2008. dec. 9. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babóm 7 hónapos foga nincs.Én is kiveszem a levesből a májat krumplit répát lé nélkűl össze töröm utána lével jó pépesre.Eleinte nekem is őklendezett sőt még néha most is de hidd el megszokja,folyamatosan probálkozz,és pici levet mindig tegyél rá mert ha szárazz attól is öklendezhet,nem feltétlenül a darabostól csinálja.Amikor tljesen megszokta majd utána már nem kell rá lé.Mióta adod neki így?
2008. dec. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A leveses dolgokkal nincs gond, mert puhára lehet törni, azt eszi. Az ilyen "száraz" kajákat nem tudom hogy adjam, mert ha vízzel pépesítem v. töröm le, akkor elveszi az ízét.
2008. dec. 9. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:
De mióta adod neki így? Ha nem rég óta akkor még rakjál neki levet rá,mindig kevesebbet úgy majd megszokja.De ez is idő. Azért kérdem mióta adod neki így.
2008. dec. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A főzeléket turmixolom, a levesből kivett zöldséget 8 hónapos korától kapja, azt villával töröm, eszik szendvics kockákat is, de az jó puha, el tudja nyammogni, csak az ilyen száraz kajákkal van gond, amihez nincs lé.
2008. dec. 9. 07:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ezeket a szárazakat 2-3 hete próbáljuk.
2008. dec. 9. 07:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor még van időd,majd megszokja
2008. dec. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!