Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy a Beba pro 2...

Létezik, hogy a Beba pro 2 tápszertől megy a babám hasa? 1 hétig kapta a dm saját márkás tápszertét, de a gyerekorvos azt mondta, hogy ő nem díjazza, inkább a Bebát adjam neki abból is inkább a pro-t.2 nap után elkezdett menni a hasa.

Figyelt kérdés
Ettől lehet vagy a váltástól, vagy semmi köze egyikhez sem? Holnap viszem az orvoshoz, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre!
2011. júl. 13. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószinü a beba után amit gondolom a dokid ir ki,kap jutalékot,igy azt ajánlja inkább.Semmi baj nincs a dm tápszerrel.Amúgy lehet hogy a bebától megy a hasa.A mi gyerekorvosunk is ezt irta ki állandóan,hiába mondtam hogy nincs allergiás a családban ,és 6 hósan váltanék.
2011. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hipoallergén ez a tápszer? Mert azt mondják, attól eleve lehet lazább a széklet. Nekem az egyik barátnőm BEBA PRO HA-adott a kisfiának és semmi baja nem volt, akkor lett hasmenése, amikor a Humanára váltottak, lehet, hogy minden baba másra érzékeny. Egyébként én a BEBA pro 2-őt adom a kisfiamnak, attól neki nincs baja, de ez nem HA-s. Amúgy tudom, hogy nagyon sok doki a BEBA-t írja fel, de szerintem jó is, és sok babás barátnőm dicséri.
2011. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, ez már nem Ha-s. 6 hónapos koráig a Beba sensitívet itta a babám, nagyon megvoltam vele elégedve. mikor elkezdtünk kóstolgatni, akkor már nem akarta meginni, a védőnőm szerint azért, mert a Ha-s tápszerek keserűbbek, és mivel már más ízt is érzett, így nem kell neki, vegyek neki olyan ami nem Ha-s. Így jutottam el a Dm-es tápszerig. Közbe a dokink visszajött a szabadságáról, és letolt, hogy ilyen "neve sincs" tápszert adok a gyereknek, adjam a Bebát. Persze, lehet hogy nem ettől van, csak én keresem az összefüggést. Soha semmi baj nem volt a székletével. Arra is gondoltam, hogy tejérzékeny, de akkor már a Dm-estől is ment volna hasa, azt 1 hétig itta.
2011. júl. 13. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok megint.

Amúgy a dm-esből én is adtam egy dobozzal a fiamnak, nem volt tőle semmi baja, szerintem a dm-eset is nagyon ellenőrzik, szerintem ugyanaz van benne, mint a többiben nagyjából. Az orvosok nem szeretik, én is úgy tudom, hogy nekik sajnos érdekük, hogy adott tápszert írjanak fel. A dm-eset nem is lehet receptre, nyilván nem javasolják az orvosok. A dm-set én azért hagytam abba, mert úgy tűnt, hogy sokkal többet kell tenni egy adagból, mint a BEBA-ból, nagyon gyorsan fogy, és így nem olcsóbb, mint a BEBA. Szerintem tényleg az lehet, hogy minden babának más válik be, lehet, hogy neki ez nem, szerintem semmi gond nincs a dm-essel,ha neki jobb, mint a BEBA, akkor add neki azt! Ha tejérzékeny lenne, szerintem 1 hét alatt az kiderült volna a dm-esnél is.

2011. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mehet a beba pro-tól (a pro az probiotikum). próbáld ki a sima beba 2-t, sokkal olcsóbb is mint a pro. nekünk az vált be, a dm nekem nem tűnt jónak, babám se szívesen itta :/
2011. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!