Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha sír és nem...

Mit csináljak ha sír és nem akar elaludni? 2 éves kislány

Figyelt kérdés

Nővérem kislánya. A nővérem a férjével elment megünnepelni az évfordulójukat. Szerdán delutan jönnek csak haza. Ma reggel mentek. Vigyáztam már sokat a kislányra de csak nappal.

Mikor fog elaludni?


2021. júl. 12. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Öleld át, adj neki tejet, feküdj mellé. Mesélj neki, énekelj. Normális körülmények között hogy alszik el?
2021. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon sír, akkor hívd fel a szüleit, hogy mit javasolnak.
2021. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogd a kezét, mesélj neki halivány fénynél vagy fejből( mindegy mit most ebből a szempontból, tudom nehéz de a célt eléred). A fiam gyakran akkor alszik el ha én is nyugodt, alvás közeli allapotba kerülök. Ha feszengek vagy sürgetem magamban hogy aludjon már akkor sokáig húzza.
2021. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Próbáld kizökkenteni a sirasbol meglepő vagy váratlan dolgokkal.


Pl. kapcsolj be valami jó gyerekzenet, ha tévézik, kapcsolj zenét, adj a kezebe valami nagyon hideg dolgot

2021. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ne akard elaltatni. Egyszer én is így jártam keresztfiammal. Csak ordított, hogy megvárja anyát. Megkérdeztem barátnőmet, azt mondta, hagyjd rá, várja. Sötét volt, én csöndben tévéztem(nem félelmeteset, de te csinalhatsz mást is, pl.olvashatsz.) Ő odafeküdt mellém a kanapéra a kis hálózsákjában és "várta anyát". Aztán egyszercsak persze elaludt és betettem az ágyába.
2021. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért pontozták le a négyest?
2021. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kizokkentes után nálam jobban sír miután megszeppenve egy pillanatra abbahagyja a sírást.

A terelés jobb de egy hisztinél, nem amikor az anyja hiányzik

2021. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!