Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ad vki Túró Rudit egy 4...

Miért ad vki Túró Rudit egy 4 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak a kép erejéig volt a kezében. Nem tudom, de megdöbbentem, amikor megláttam. Miért csinál vki ilyent? Tudom, semmi közöm hozzá, de nekem is van egy fél éves gyerekem, még ő is messze van attól, hogy ilyen édességet adjak neki, nemhogy egy hozzátáplálást kezdő babának.

2021. júl. 14. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Amiért virsli csócsát is ( fujj)


Vannak elvetemültek àm..😒

2021. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Mert ő így tartja jónak.
2021. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Mert ostoba. És sajnos ostoba szülőknek is vannak gyerekeik, és nem tudsz velük mit kezdeni.

Aztán majd ugyanez az anyuka jön panaszkodni gyakorira, hogy a gyereke TúróRudin meg Dörmin kívül nem hajlandó semmit se megenni, csak ha minden cukrozva van, és egyébként is még a tejfogai is rohadnak meg túlsúlyos már 4 évesen. Nem látják az összefüggéseket és nem tudnak előre gondolkodni a gyerek érdekében (sem).

Plusz ott vannak a régiek, akik amúgy is 2 hónaposan már a csirkepörkölttel etetést javasolják, mert a tej nem laktató, és néha hatnak a fiatal anyukákra is, akik bizonytalanok és nem tudnak jobbat.


(Nem tartom ördögtől valónak, hogy egy gyerek néha-néha kapjon ilyesmit, de nem 4 hónaposan, és nem rendszeresen. 1 évesem van, neki pl még pont nem hiányzik, pedig nem vagyok vérmami, aki mindenből bio meg házi meg tudomisénmitadok neki. Csak pl ezt pont tudom, hogy felesleges lenne)

2021. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén én belefáradtam abba, hogy egyáltalán érdekeljen ki mit csinál a gyerekével. Ő így akarja, így csinálja, hápoghatsz ezen magadban egy hétig, akkor is így fogja csinálni.


Sőt mondok jobbat. Nem is tudsz róla, de 110% hogy te is botránkoztatsz meg másokat másvalamivel. Ha nagyon akarnék és belátást nyernék az életetekbe, simán tudnék valamit kritizálni.


Én egy ideje már nem foglalkozok vele ki, hogy csinálja, míg közvetlen nem veszélyezteti a baba életét, tehát nem ad a kezébe éles kést egy 1 évesnek.

Ismerősöm vezetgeti a babáját és arról panaszkodik, hogy nem kúszik, mászik. Egy büdös kommentárom nem volt, mert nem kérdezte és nem is érdekel, majd megtanul az a baba is kúszni, mászni, járni, ha meg tényleg tanulási nehézségeket okoz, az se az én bajom.

2021. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

1. Miert nem tőle kérdezed?!

2 mi közöd hozzá?!

3, ez ismet egy keverjük a szart kérdés, mikor a kérdezőnek nincs magánélete, hogy azzal foglalkozzon...

2021. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én kérek bocsánatot, hogy feltettem egy kérdést. Csak gondoltam, hátha van más is itt aki ad vagy adott nagyjából ennyi idős gyereknek Túró Rudit, és ő tudna válaszolni, hogy mi vitte erre rá. De igen, igazatok van, semmi közöm hozzá, ez legyen az anyuka problémája. Csak erre lehet kultúráltan is válaszolni.
2021. júl. 14. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Igazából lehet kb 1 harapást/nyalást evett belőle, nem tudom pontosan milyen volt a kép.

4 hónaposan sokan kezdenek kóstoltatni a babával és azt nem úgy kell elképzelni hogy bevág egy egész túró rudit. De van hogy mondjuk a szülő eszik fagyit és az ölébe ott van a mondjuk 5-6 hónapos baba és az ujjáról egy kis nyalatnyit megkóstol, annyit hogy csak érezze az ízét és ezektől viszont semmi baja nem lesz, akkora mennyiségtől még a hasa sem fog fájni, sőt kb meg sem érzi.


Szóóóval szerintem sem normális ha mondjuk 4 hónaposan egy egész túró rudit megetetnek vele mindennap / 2 naponta, de a néhai kóstoltatással szerintem nincs baj.

Én inkább azoktól akadok ki jobban amikor látok olyan videókat hogy a gyerek egy nyalást kap mondjuk nyalókából hogy mit reagál rá és a kommentben meg hatalmas háború van hogy " jéééézusisten hát cukrot egy kisgyereknek' meg stb de az nem baj hogy a szülő is oda írja a videóhoz hogy csak megkóstolta..

2021. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

1.) Engem nem érdekel más családok élete, van nekem sajátom.


2.) A túlféltés, beleértve a túl steril, tankönyvszerinti etetés sem ideális, mert nem lesz normális immunrendszere a gyereknek.

2021. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, avval valóban nincs probléma, ha csak egy falatról van szó, de egy olyan gyereknek akkor sem adnék, aki gyakorlatilag eddig a tápszeren kívül nem evett mást, nekem inkább ez furcsa. Tejterméket meg 8-9 hónapos korban kapnak először.
2021. júl. 14. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha mindenen fenn akadnék amit eddig láttam. 😂

Én is megkóstoltattam vele a túrórudit.

Sőt 4 hónapos korban a krémtúrót is.

A mai napig napi egyet eszik belőle és 10 hónapos elmúlt.

A szomszédban egyidősek a babák és ott már csirkepörköltet evett ilyen idősen a baba.

Én se szólok bele abba, hogy más mivel eteti a gyerekét és ezt fordítva is elvárom.

Ne akadj ki az ilyen dolgokon.

2021. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!