Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudnia egy 15 honapos...

Mit kell tudnia egy 15 honaposnak?

Figyelt kérdés
Tudtok e esetleg linket küldeni,ami hasznos. Nagyon általános dolgokat írnak,vagy túlzásba esnek( 15 hos egy két szabad mondatokban beszéljen már,ceruzával rajzoljon stb) vagy nem mond konrketumot. Kisfiam 15 hós,de 12 hónapos kora óta nem csinált semmi újdonságot. Integet,tapsol,mutogat,bujocskazik, kukucsol,minket utanaz,pld tárggyal telefonál és hablatyol.a nevét érti,és ezeket:séta,furcsi,nem,ügyes vagy,gyere,testvére neve, labdát tudja hogy mi,próbál kanállal enni. Formabedobo kirakó nem megy. Jön megy bolyong a lakásban,ajtót csapkod.:) Illetve rombol,de az más tészta. Ezeket mind csinálta,tudta 12 hónaposan is. Nem kell folyamatosan új dolgokat tudnia? Aggódok hogy megakadt a fejlődés.
2021. ápr. 11. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg tudod nézni a védőnőknél kitöltendő kérdőíveket. De ezt sem KELL mind tudnia. Ez is csak egy nagyjábóli lista.

2021. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mennek a státusz lapok. Kerestem már,de én sem találtam aktív linket
2021. ápr. 11. 13:53
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

itt le lehet tölteni a státusz kérdőíveket

2021. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi,innen mindent tud,kivéve a szó és szotoredek,hangutanzas. Akkor talán nincs nagy gond :)
2021. ápr. 11. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Hol olvastad, hogy beszélnie kell?
2021. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy netes oldalon írták,de itt is írja hogy hangutanzas,vau vau. Nálunk csak baba hablaty van.
2021. ápr. 11. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugi az én fiam 15 hónaposan csak nyávogott. 18 hós státuszon már közel 20 szót/szókezdeményt tudott. Tesóm kislánya 21 hónapos és semmit nem mond. Még neki is azt mondták ne aggódjon
2021. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nyavogott 😅
2021. ápr. 11. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mondogatta hogy nyau nyau. Macska van a házban 😅😅
2021. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idős a kisfiam. Csak a 7-est nem csinálja. Nem pakol egymásra tárgyakat. Bár nincs is ilyen játéka külön, de gondolom bármivel meg lehetne ezt oldani, ha akarna.
2021. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!