Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neisvac-C injekció, agyhártya...

Neisvac-C injekció, agyhártya gyulladás ellen, hányat kell beadatni és mennyi idősen?

Figyelt kérdés
Gondba vagyok mert már két oltást beadattam a kislányomnak az egyiket 5 hónaposan a másodikat 7 hónaposan és van egy harmadik amit fel kell venni de nem tudom mennyi idősen, mert közbe dokit váltottunk aki 15 hós oltással együtt akarta beadni a kislányomnak, viszont akihez most járunk az a doki azt mondta, hogy a Neisvac-C harmadik oltását 2 évesen kell beadni. akkor most, hogy van?
2010. aug. 27. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi 15 hónaposan kaptuk, és ebből nincs másik, csak egyszeri oltás.
2010. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekunk 3 honaposan kapta az elsot, majd 5 honaposan fogja a kovetkezot. A III-at nem tudom :( majd megirom 1 honap mulva :)
2010. aug. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az jó volna, mert így, hogy két doki más időpont szerint adja be nagyon elbizonytalanít. Ha nem feledkezel meg róla írd már majd meg nekem előre is köszönöm, minden jót:)
2010. aug. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!