Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meningitec agyhártya gyulladás...

Meningitec agyhártya gyulladás elleni oltást beadatta már valaki 2 évesének?

Figyelt kérdés
Mellékhatása volt a kisgyereknél?
2011. júl. 18. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam az elsőt 5 hónaposan kapta meg.Rá 2 hónapra a másodikat és 1év múlva az utolsót.Nem emlékszem,hogy valami mellékhatása lett volna,egyik oltásnál sem!
2011. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 14hósan kapta,nem volt semmi mellékhatás.
2011. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
másfél éves kora körül kapta meg,nem volt mellékhatása.mondjuk neki egyiknél sem volt.
2011. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom az első nem erre gondolt:)

Nem volt mellékhatása nálunk sem.

2011. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Mire nem erre gondoltam?A meningitec agyhártya gyulladás elleni oltásról beszéltem csak!!!Ugyanis 3 kap belőle!És az én fiamnál egyiknél sem volt mellékhatás.Erről beszéltem!
2011. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A meningitecet 1x kapja meg másfél éves kora körül(legalábbis én úgy tudom)Nem a prevenárra gondoltál?Abból kapnak többet a gyerekek...de ha nem így van én kérek elnézést!Nálunk így van!
2011. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel én váltottam ki mind a 3x a meningitec injekciót :) nem gondolhatok másra.Elsőt 5 hónaposan kapta utána kapott még egyet 2 hónapra rá és rá 1 évre az utolsót.Hát csak nem lehet ilyen hülye az orvos,hogy többet ad neki... legalábbis remélem!
2011. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván ezt is orvosa válogatja hogy milyen adagolásban kapja a gyerek...Én közel-távol csak az egyszeriről hallottam...
2011. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha 1éves kora alatt kapja,akkor kapja meg 3-szor.
2011. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!