Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinalok rosszul? Gyakran...

Mit csinalok rosszul? Gyakran ki pisil a pelusbol es nem tudom miert? (Kep)

Figyelt kérdés

Probaltam mar parat de, mindig voltak kipisilesek, attol felek en csinalok valamit rosszul. 8 kg a kisfiam es a lupilu markaju pelust hasznalom perpil ami 9 kg ig jo. A kis kukijara is figyelek hogy lefele legyen. Probalom szorosabra ragasztani a pelust de azert megsem olyan szorosra ne hogy kellemetlen legyen neki. Viszont ha ki nyujtja a labat akkor ossze sem tudom ragasztani, vagyis de de azt rosszul. Kicsi lenne? Vagy en rakom rosszul a pelust a popijanal? Neztem videot de ugy csinalom en is. Szerintem. Es nem csak akkor pisil ki ha olyan sok van benne.


Kepek alapjan tan kicsinek tunik.


[link]

[link]

[link]

[link]


2021. júl. 15. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Kicsi egyrészt,

Másrészt nálunk a lupilu iszonyat hamar metélt, kB egy pisit bírt el, vagy annyit se.


Ha megengeded ajánlásnak, nekünk a Fred&flo Tescos pelus vált be legjobban, már 2 éve azt használjuk gond nélkül. Nagyon jól szívja a nedvességet, eddig sose volt baleset vele.

Néha vettem pamperst vagy liberot is, de sokkal hamarabb átázik mint a Tescos.

2021. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamon is így áll jelenleg a hármas pelus, mint az utolsó képen. Addig igazgatom, míg jó nem lesz, de ha elhasználjuk ezt a csomagot, megpróbálom a négyeset (most 7.5 kg kb.). Mondjuk pisi/kaki nem folyik ki, de nehéz eltalálni, hogy jó helyen legyen az eleje meg a hátulja. Max. vegyél eggyel nagyobb csomagot ugyanebből a márkából, és meglátod, hogy szuperál, ha nagyon nagy, akkor úgyis belenő.
2021. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kicsi.
2021. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Saját tapasztalat: nem azt a méretet kell használni, amibe MÉG súly alapján belefér, hanem azt, amibe MÁR belefér. Tehát vegyél nagyopbb pelust. Vagy más márkát, olyan is van, hogy egy adott márka neki nem passzol és kész, hiába esküszik rá a szomszédasszony.
2021. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

A lupiluval semmi baj, mi is 2 éve használjuk, baleset nélkül.

Egyel nagyobbat próbálj meg. Nekünk is az vált be. A köldöke ne látszódjon ki.

2021. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Lupiliból nekünk is állandóan kifolyt a pisi.
2021. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
8 kilós gyerekre már nagyobb kell.
2021. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát 9 kg osan a 3 as pelus már kicsi az fix
2021. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje sztem a lupilu pelenka egy kalap szar. Szóval ne csodalkozz. A DMben a sajátmárkás, ár : érték arányában ezerszer jobb és nem is sokkal dragabb.. ja és sztem is inkább egy 4est próbálj ki.
2021. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A márkát nem ismerem, de a közel 8 kg-os kisfiamnál is ugyanez a probléma a 4-9 kg-ig való pelusokkal, így már az egyel nagyobbat kapja ugyanabból a márkából, azóta nincs baj.
2021. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!