Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krémtúrót, túrórudit, és...

Krémtúrót, túrórudit, és ehhez hasonlókat mikortól lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hós múlt, eszik natúr joghurtot, túrót és krémtúrót is adtam már neki, de azt csak ritkán (mikor étvágyztalanság van a foga miatt ezt megeszi). Azt mondják a tejtermékeket 8-12 hós korban lehet bevezetni. Én elkezdtem már 8 hósan, mert nálunk senkinek sincs semmi baja tőle, de vannak akik csak 1 éves kor után adnak joghurtot is a babának.
2010. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Babakorában ilyesmiket még nem evett, ha a boltira gondolsz. 14-15 hónaposan evett először.
2010. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ebben a kérdésben is mét nagyon meg fognak oszlani a vélemények, sőt biztos veszekedés is lesz.Én ahhoz az oldalhoz tartozom, aki nem ad bolti krémtúrót a gyerekének.Én veszek túrót, és összeturmixolom gyümölcscsel és natúr joghurttal.Túró rudit egyszer evett eddig, Anyukám adott neki, bár az engedélyemmel.Én tíz hónaposan kezdtem adni neki tejterméket, előtte csak babajoghurtot evett nyolc hónapos korától,most 11,5 hónapos.Vettem már neki danoninot próbaképp, de szerencsére nincs megőrülve érte, így marad a házi krémtúró.Majd pár hónap múlva már lehet veszek neki ilyen bolti dolgokat is.Van a közelünkben egy tejes, ahol nem használnak ízfokozót és egyéb mesterséges dolgokat, majd onnan fogok venni.
2010. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyerekem 1 éves, joghurtot, tejfölt, tojássárgáját eszik egy ideje. Most a héten volt először, hogy a piros pöttyös pont 2-jének a túró részéből csippentettem neki egy picit. Illetve ma először kapott palacsintát. (cukor nélkül, alma volt a tésztájában)
2010. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!