Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Október 21re várom az 1....

Nacebee kérdése:

Október 21re várom az 1. babámat. Milyen téliruhát kell neki a babakocsiba amiben van mózeskosáris (piccolino). Csak sétára használom majd mert falun lakunk és ha városba megyünk akkor kocsival megyünk. Mi a különbség a bundazsák és az overál között?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek inkább bundazsákot vegyél. Az overálnak van lábrésze is, az egy pici babán kicsit furán áll és nehezebb is feladni rá.Bundazsák: [link]

Overall: [link]

2010. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is a bundazsákr gondoltam,de alá mennyi ruha kell?
2010. aug. 27. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Bodyt, pamut rugit, zoknit, plüss rugit, kardigánt adtam rá télen, erre a bundazsákot.
2010. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen lesz az idő. Előre nem lehet megmondani, hogy akkor majd mi kell. Amit az előző írt, valóban télen, mínuszokban jó. De ha szép őszünk lesz, akár bundazsák nélkül, ebben az öltözetben is kiviheted egy takaróval. Mindig arra figyelj, hogy csupán 1 réteggel kell melegebben öltöztetni a csak fekvő babát, mint amiben te jól érzed magad. Ha túlöltözteted, csak leizzad, megfázik, ami sokkal rosszabb. Látni fogod, mennyi ruha kell, ne félj :)))
2010. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!!!!
2010. aug. 28. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!