Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2,5 éves kisfiúnk nagyon...

A 2,5 éves kisfiúnk nagyon örül mindig, amikor az apja hazaér, de gyakran estefelé már ilyeneket mond, hogy nem kell apa, nem szereti apát stb, mi a baj?

Figyelt kérdés
Mennyire kell aggódnom? Ez lehet, hogy csak valami spontán gyerek reakció?

2021. júl. 18. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Kisfiunk, nem kisfiúnk. Meg kéne tanulni helyesen írni!
2021. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

Ez a fáradtság jele. Már nem apa kell, hanem a az anya, meg a maci.

Aztán reggel minden rendben lesz.

2021. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

2 éves múlt a kislányom, ha az apja itthon van én nem is létezem számára, mindent csak apa csinálhat. Ha altatás van, akkor csak én vagyok a jó, apa akkor "menj innen, menj ki".

Ha nincs itthon akkor is neki főz a kiskonyhájában, várja haza, és ezerszer elmondja hogy apaapaapa. Mikor nagyon későn jön haza, akkor totál figyelmen kívül hagyja az apját, nem akar hozzá odamenni, mintha így akarná büntetni. Szerintem a csalódottságát fejezi ki így, úgy ahogy nálatok, ami normális.

2022. febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt se tudja miket beszél.Megtanulta a szavakat amiket hallott maga körül,de az nem jelenti,hogy érti is mi mit jelent.

Eleve azt se tudja szeretni mit jelent,nem hogy nem szeretni..


Elfárad,nyűgös,hisztis és ennyi..mondja ami eszébe jut.

2022. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!