Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehete-e a DM-es babylove...

Lehete-e a DM-es babylove cumisüveget és a Nuk műanyag cumisüveget mikróban sterilizálni?

Figyelt kérdés
Eddig forraltam az üvegeket, mert a Medela mellszívó alkatrészeit nem lehet mikróba tenni, de a cumisüvegekről elkezdtek lekopni a feliratok, így elővettem az ajándékba kapott Aventes mikrós sterilizálót, csak nem tudom, hogy berakhatom-e ezeket az üvegeket.
2010. aug. 27. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, biztosan úgy gyártják ezeket, hogy ne legyen semmi bajuk.

Viszont a Panadol baby műanyag szívókáját ne rakd be, meg kézi orrszívót se. Szép alakja lett mindkettőnek. :D:D

2010. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nuk cumisüveget biztosan belehet tenni a mikroba,nekünk is van ilyen,minden nap sterilizálom.De szerintem a dm babylove is ilyen,próbáld ki,nem hiszem hogy bármi bajuk lesz.Én a mam,avent,és nuk cumisüvegeket szoktam mikrózni.
2010. aug. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A DM-es Babylove használati utasításán azt írja, hogy nem lehet mikróba tenni - elmentem és megnéztem a boltban.

2010. szept. 1. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!