Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermeketek az életetek...

Gyermeketek az életetek értelme? Ha nem akkor ki/mi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 11:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12:11-es válaszolóval teljesen egyetértek, a férjem, a gyermekem, később gyermekeim a legfontosabbak, ők a mindenem, az életünk értelme, hogy egy boldog család legyünk, hogy segítsük egymást, hogy öregkorunkban boldogan nézzünk vissza és az akkor már felnőtt gyerekeinkre. Az életem értelme, hogy, mint család, de mint különálló személyek is "egészek" legyünk, az ehhez vezető célok pedig időszakonként változnak.
2010. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, az egész családom. Attól, hogy megszületett a lányom csak bővült a család, de a páromat és a szüleimet ugyanúgy szeretem. Tehát nekem így együtt véve.
2010. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a ferjem es a gyerekem. Ok a MINDENEM!!!:)
2010. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A gyerekem. Persze szeretem a férjemet is nagyon, de az valahogy más. A gyerek a mindenem. Lehet hogy majomszeretettel szeretem, és ez nem jó, de egyelőre nem tudk rajta változtatni. Szüleim, nagymamám nem élnek, testvérem nincs. Lehet ezért vagyok annyira oda a gyerekért.
2010. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a gyerekem az életem értelme miota megszülettett csak neki érte élek amig fel nem nö önállo nem lesz addig igy is marad .. ha lesz teso akor ismét neki is élek. ha kirepülnek végleg akkor már csak az fog boldoggá tenni ha látom az ö boldogságát..amig nem volt gyerekem adiig magamért éltem dolgoztam.. mindent megvettem magamnak.. most egy bugyit sajnálok de ez az életem jobb :-) hisz itt van nekem ez a kis csoda .. aki betölt9 minden boldodg és szomoru percemet .-
2010. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!