Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek ha felesel 2,5éves...

Mit tesztek ha felesel 2,5éves gyermeketek? Nem hallgat a szóra, ordit ha büntibe rakod és persze a szókincse 1db szóra csökkent a NEM-re?!

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Én már mindent megpróbáltam,igaz,az én fiam még csak két éves,és nem beszél,viszont úgy felesel vissza,hogy prüszköl,vagyis fúj a szájával,nem is tudok rá jó szót..Lényeg a lényeg,lehet h fura amit mondok,de én ilyenkor,ha látom h kitör rajta ez a nemakaródzás,akkor megsimogatom,megszeretgetem,és nyugodt,kedves hangon elmondom neki,hogy mennyire szeretem.Ettől lenyugszik,és odabújik hozzám,hízeleg.Összességében jobb lett ettől a kapcsolatunk,kevesebb a hiszti és a dac.Ha látja h haragszok,és ellenséges vagyok,még inkább dühöng.
2011. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon határozottan és mérgesen rászólok, hogy "Na most fejezed be, vagy mész a szobádba, és kijössz, ha befejezted". Van mikor használ. Ha nem, akkor megy a szobájába, ha lecsillapodott, kijöhet. Én nem hagyom magam sem zsarolni, és úgy sem teszek, mint aki ilyenkor is imádja.


Utána, mikor már rend, csend és béke van, na utána megszeretgetem, és elmondom neki, hogy az nagyon csúnya viselkedés volt, és ha így folytatja, nem fogja szeretni senki a játszótéren. Érdekes, mert erre az a válasza, hogy "De fognak szejetni". Szóval én ezzel "meg tudom fogni" :)

2011. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha feleselés van, nálam is a szeretgetés jött be. Átölelem és annyit mondok, légyszíves, kértem valamit, vagy légyszíves fejezd ezt be, nem feleselsz.

És mindig bejön, jobban, mint a büntetés.

2011. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!