Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás közben mit csinál...

Szoptatás közben mit csinál nagyobb gyermeketek? Olvastok neki, mesét néz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
eljátszott egyedül. Megmondtam,hogy most a kicsi eszik, de evés után majd vele fogok foglalkozni.
2011. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt hogy el volt egyedül,de volt olyan is amikor társasoztam vele vagy olvastam neki...ez nagyon változó,mikor milyen kedve van!:))
2011. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Az én kisfiam is feltalálta magát, de eleinte sokszor ott maradt mellettünk és nézte hogy szopizik a pici. Utána mindig megkérdezte hogy ő is kaphat e? :) (2 év van köztük.) Én hagytam neki, de már nem emlékezett rá hogyan kell, pedig 15 hónapos koráig szopizott.

Szerintem semmiképp ne küldd el ha eteted a picit, mert így is elég rossz neki hogy kevesebb idő jut rá. Próbáljátok megbeszélni hogy ha akar maradhat, csak legyen csendben, halkan beszélgessetek (már ha elég nagy hozzá), meséld el neki mit csinál a baba, milyen volt mikor még ő is szopizott...

2011. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ideig eljátszott egyedül, mostanában keresi ilyenkor is a közelségemet. Gyakran szoptatok fekve, ilyenkor a kicsi hátához bújik, és simizem a hátát. 2 év van közöttük.
2011. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 év 8 hónap van köztük és az első 2 hónapban mindig olvastam neki. Egy idő után már szaladt is a könyvvért, amikor mondtam, hogy megyünk szopizni. Aztán szép lassan már nem érdekelte annyira, nem is volt féltékeny. Mire már a kicsi minden másra figyelt a környezetében a szopizás helyett és zavaró lett volna, ha olvasok vagy ott van a tesó is mellettünk (olyan 3-4 hónapos korára), addigra már simán el tudtunk vonulni.
2011. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!