Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért más a kisbabám?

Miért más a kisbabám?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kisfiam lassan 7hónapos.

Nagyon kis vidám gyerek, mindenkire mosolyog.

Jelenleg páromnál és szüleinél lakunk( külön ház de egy udvar)

Az én szüleimnél is sűrűn vagyunk, van ott is kis kisgyerek (testvéreim és nővérem gyereke) és amikor ott vagyunk szinte elfelejti hogy létezem... az anyukám kezébe sokszor oda is kéretőzik...

Viszont itt a páromnál és szüleinél mintha kicserélték volna

Ha babakocsiba hozzászólnak egyből sír

Tegnap megfogta a nagymama és egyből üvöltésbe torkollott...

Párommal azaz az apukájával szépen elvan amég meg nem lát..

Egyszerűen ezt a viselkedést nem tudom hova tenni, mintha itt teljesen más gyerek lenne mint az én családomnál

Mitől lehet ez???


2021. júl. 28. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Vannak ilyen korszakok. Az enyém 1 évesen kapott sikítófrászt a dédnagyapjától, pedig előtte imádta és most 2 évesen is rajong érte. Elmúlik.
2021. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bár nem szeretek itt lakni meg nem túl jó a kapcsolatom velük... nem tudom ezt érezheti e vagy sem
2021. júl. 28. 09:54
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

2

Persze,hogy érzi. :) én sem szeretem annyira anyósékat,a gyerek ha nála van nyűgös,sír, néz engem mit reagálok. Anyukámnál nincs ilyen,őt szereti nagyon.

2021. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

4

pedig próbálom a gyerek miatt jófej lenni😂

2021. júl. 28. 10:24
 5/16 anonim válasza:
97%
Már ilyen pici is látja a kommunikáció (beszédhang, testbeszéd) kedvességét. Aki vele, illetve akivel te kedvesebb vagy, abban bízik jobban.
2021. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igaza van hármasnak, annyiból, hogy hül*e a kérdés. Azért csinálja ezt, csak mert. Attól, hogy baba, még vannak benne ösztönök. Valakitől fél, valakitől sír, valakire nevet. Bérmi megijesztheti, bármi megnevettetheti. Sőt, ez rövid időszakokon belül változhat is. Nem beteg a babád és nem is szuper empata. A babák, sőt a gyerekek úgy összességében ilyenek. Válogatósok, és hangulat orientáltak.
2021. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem a másfèl èves lányom csinálja azt, hogy ha átmegyünk valakihez nagyon jól el van ès mindenki barátkozik, de ha hozzánk jönnek akkor elbújik ès sír ha hozzászólnak. Teljesen èrthetetlen, a legjobb mikor dèdnagyapja van itt ès rá se hajlandó nèzni majd mikor megy haza a kapuba utána szalad hogy vegye fel, mert ha kívül van akor már jó :D
2021. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

2 éves már a fiunk. Ő a mai napig tartja ezt.


Férjemmel/apjával tök elvan, míg meg nem lát. Akkor ha ott vagyok én is, inkább velem van. Kivéve ha rosszalkodni akar, abba apa a partner.


Anyával jo a kapcsolatunk, vele akár reggeltől estig ott tudom hagyni, szeretik egymást.


Anyóst viszont ahogy meglátja ordítás van. Anyós meg még rátesz, huzkodná, nemhagyja, piszkálja. Ilyenkor felcsesz engem is, majd mégjobban ordít a gyerek. Egyebként gyűlölöm anyóst.

2021. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Majd meglátod később, hogy nem sok logika van a viselkedésükben. Nekem volt sok konfliktusom anyósommal, de ebböl semmit sem láthat a lányom. 2 és fél éves koráig szeretett velük lenni, utána majdnem 1 évet ott sem lehetett hagyni náluk, folyton látnia kellett engem, bőgött, hisztizett, aztán megint simán elvolt velük egész napokat.
2021. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
A kis mutáns. 😂😂
2021. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!