Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért más a kisbabám?

Miért más a kisbabám?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kisfiam lassan 7hónapos.

Nagyon kis vidám gyerek, mindenkire mosolyog.

Jelenleg páromnál és szüleinél lakunk( külön ház de egy udvar)

Az én szüleimnél is sűrűn vagyunk, van ott is kis kisgyerek (testvéreim és nővérem gyereke) és amikor ott vagyunk szinte elfelejti hogy létezem... az anyukám kezébe sokszor oda is kéretőzik...

Viszont itt a páromnál és szüleinél mintha kicserélték volna

Ha babakocsiba hozzászólnak egyből sír

Tegnap megfogta a nagymama és egyből üvöltésbe torkollott...

Párommal azaz az apukájával szépen elvan amég meg nem lát..

Egyszerűen ezt a viselkedést nem tudom hova tenni, mintha itt teljesen más gyerek lenne mint az én családomnál

Mitől lehet ez???


2021. júl. 28. 09:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim - udvarias mosolygás ide vagy oda - elég jól levették mindig, kiben nem bízom annyira meg vagyok távolságtartóbb. És azoktól mindig ordítottak :)
2021. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

8

Dettó. A fiam kapaszkodik belém,sír,nem akar menni de tépi ki a kezemből...

2021. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sose értettem miért kell kitépni az anyja kezéből pláne ha a pici nem akarja...
2021. júl. 28. 19:32
 14/16 anonim ***** válasza:

13

Mert ritkán látja és mert ő akarja fogni. És akkor a gyerek csinálja amit ő akar. De legutóbb már nem adtam oda,bújt szegény hozzám,mondtam hogy most nem akar és arrébb mentünk. Valszeg' meg is sértődött,de ráér..;)

2021. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk az elkövőnket bacta el anyós...

Úgy szerveztünk, hogy a 2 tanu, párjaik, meg egy barátnőm aki vigyáz a gyerekre.


Anyós tájekoztatva lett, hogy lesz, ennyi, semmi több. Ő meghivasnak vette, beállított.

Egyből kikapta barátnőm kezéből a gyereket, aki persze ordított. Kb 5 percig csendben magamba szamolgattam, csak a nagy napunk, nem ronthatja el... addig bírtam, kivettem a ceremonia kezdés elött a gyereket a kezéből, odaadtam barátnőmnek, ott egyből csendben maradt.


A ceremonia alatt anyós részéről folyamat ment a pofavágás, hangos fujtatás.

Majd a ceremonia után jelenetet rendezett, hogy az ő unokája, milyen jogon veszem el tőle.. én, az anyja....

Na ott szó szót követett, végül elküldtem kiabálva a p..csába...

Ez 2020.03ában volt...

Azóta nem hiányzott neki az unokája.

1x voltunk náluk egyéb okokból, akkor is próbalkozott, a gyerek meglátta és ordított, így oda se adtam neki.


8as voltam.

2021. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Azta mindenit, milyen jogon veszi el tőle az anyja????? Ez komoly??

Nagyon elvannak tévedve, azt hiszik több joguk van mindenhez mert ők a nagyszülők...

Hát nagyon nem...

2021. júl. 29. 08:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!