Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok èjjel, ha...

Mit csináltok èjjel, ha felèbred?Hogy altatjátok vissza?

Figyelt kérdés

Èn megszoptatom ès alszik is vissza,viszont többször èbred, szóval biztos, hogy nem mindig az èhsèg èbreszti fel.Nem alakítok ki rossz szokást nála, ha mindig mellre teszem?

8hós



2021. júl. 28. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg de.
2021. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

1 éves koráig éjjel 5-6alkalommal kelt. Cicizett majd aludt tovább.

13hósan leszomtattam, illetve kapott egy másik ágyat. Onnan 1x kelt inni, egyik napról a másikra.


Mára 2 éves múlt, még mindig 1x kel inni.

2021. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Minden alkalommal mellre tettem, nem lett rossz szokás belőle. Idővel próbáltam mell helyett cumit adni, egyre gyakrabban elfogadta. Végül egyre ritkábban kelt.. aztán szép lassan lejött a szoptatásról is, tejital lefekvéskor és víz hajnalban ami helyettesíti.


Én őszintén szólva én hiszek ezekben az "elrontod a gyereket" dolgokban. Legalábbis szoptatás, megnyugtatás, és altatás kérdésekben semmiképpen.

2021. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
*nem hiszek
2021. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Azt csináltam az első két fiamnál, hogy szó nélkül keltem fel, lámpát nem kapcsoltam, teljes csöndben és lassan elkezdtem simogatni a hátukat a sötétben. Ki nem szabad őket venni ilyenkor.

Ha nem más a gond (éhség, meleg, tele pelus), akkor jó esély van visszaalvásra. Egy próbát megér.

Harmadik fiamnál nem jött be semmi, őt oda kellett venni magamhoz cicizni. Vsz. nem olvasta a "rossz szokásos a babáknál" nagykönyvet :D

Ha akkoriban lett volna ilyen babaöböl az ágy mellett, ami szerintem hatalmas találmány, akkor olyat használtam volna szívesen.

2021. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!