Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy fázik-e a...

Honnan tudom, hogy fázik-e a baba vagy melege van?

Figyelt kérdés
A lába jéghideg, a feje csutakos az izzadságtól, a szobában 30 fok a hőmérő szerint. Nekem pont jó, bár egy zoknit én is elviselnék, de határeset. 9 hónapos. Sortban és ujjatlan pólóban van.

2021. júl. 28. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tarkóján nézd meg.
2021. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A tarkóján a legizzadtabb.
2021. júl. 28. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor melege van.
2021. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Először is: 30 fokban zokni? Jól vagy?

Másodszor: Nekik még nem olyan jó a keringésük. Keze, lába mindig hideg. Ezért kell a tarkóját nézni. Ha izzadt akkor nagyon melege van szegénynek. Mégis mit adsz rá?

2021. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sort és ujjatlan póló, vékony, nyári anyagú.
2021. júl. 28. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 30fok van. 11 hónapos ő csak egy szál pelusba alszik. A ventilátor is megy, bár hozzá éppen egy kis lágy szellő jut belőle.Néha még így is izzad szegényke. Rólam még ne is beszéljünk.
2021. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor én el vagyok állítódva, róla meg levettem a felesleget. Köszönöm szépen!
2021. júl. 28. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Bizony el vagy állítódva. Az én fiam olyan 23 fokon érzi komfortosan magát, de akkor is csak egy body és egy vékony hálózsák van rajta.


30 fokon egy szál vékony body, ventillátor nem rá irányítva de a résnyire nyitott ajtóban van hogy a folyosón lévő hűvösebb, frissebb levegőt befújja a szobájába, és nagyon melege van.


Azért hideg a gyerek lába, mert melege van, izzad és hűti magát le.

2021. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt olvastam, hogy a baba vérkeringése még úgy működik, hogy a legtöbb vér a legfontosabb szervekhez jusson el.

A lábacskája és a lezecskéje nem a legfontosabb a szervezet számára, ezért az elején teljesen normális ha mindig hideg.

2021. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 26 fokban már egy szál pelusban alszik. Addig nem tud elaludni amíg le nem veszem róla a ruhát.

Ahogy írták, mindig a tarkóját kell nézni. Nekem felnőttként is nagyon sokszor hideg a kezem lábam. Nyilván nem 35 fokban, de egy sima 26 fok mellett igen.

2021. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!