Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek 10 nap hamar...

Szerintetek 10 nap hamar eltetlik egy 13 hónapos gyerekre vigyázva?

Figyelt kérdés

Pesztrálnom/sitterkednem kell 10 napig nappal egy 13 hós gyerekre, ejszaka is ott alszom majd. Szerintetek hamar eltelik? (Otthon lesz közben az anyukája is)

Mivel kössem le egesz nap? Amikor elvan egyedül q játékaival akkor hagyjam vagy üljek le mellé én is játszani vele?



2021. júl. 27. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Mikor látod, hogy belemerül a játékaba, akkor hagyhatod kicsit. De szerintem ez adja magát, látni fogod. De ha már szitterkedsz, játsz is vele, főleg ha olyan típusú, hogy igenyli.

Mondjuk azt nem ertem ha ottvan anyuka, miért kellesz?

2021. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok. Nekem ennyi idős a kislányom. Szeret mar zsírkrétával "rajzolni". Szereti ha mesélek, építünk, nézi ahogy teszek veszek, közben magyarázok neki. Lejáunk hintázni, csúszdázni, homokozni. A lényeg h szemmel kell tartani, mert nagyon kis huncutak. Könnyen veszélybe sodorják magukat...🙈
2021. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... Tud már járni? Hosszú lesz.
2021. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül elküldtem... Egy ekkora gyerek nincs még el sokáig semmivel. Ha nincs szerencséd, akkor álló nap szórakoztatni kell, hogy ne ordítson. Ha nem vagy ehhez szokva, akkor nem lesz könnyű.

1-es, mert mondjuk jött egy munka, amit meg kell csinálni..

2021. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkinek sincs köze hozzá hogy miért kell 10 napig szitter, ha tippelnem kellene, anyukának gondolom műtétje lesz és lábadozik utána.


Vannak olyan 13 hónaposak akil nagyon sok figyelmet és játékot igényelnek, vannak akik kevesebbet. Nekem gyorsabban teltelk a napok amíg kettőt aludt napközben a gyerek. Ha még mindig kettőt alszik, akkor mem lesz vészes, ha csak egyet, ott kicsit nehezebb szórakoztatni.

2021. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kettőt alszik napközben, ha szerencsém van kb 1,5 órákat. És szerencsés napokon eljátszik egyedül sokáig. Szóval remélem hamar eltelik.
2021. júl. 27. 15:04
 7/16 A kérdező kommentje:
Amikor fogy a türelmem, vagy egyszerűen elfáradok.. Mit csináljak olyankor?://
2021. júl. 27. 15:21
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én fiam képes egész délelőtt egyedül szöszmötölni. Olyankor le is "szid" a kis babanyelvén, ha odamennék. Ha megunja odajön hozzám és akkor játszunk együtt. Szóval ez szerintem gyerekfüggő.


Jobban jársz, ha anyukát kérdezed meg erről. Nálunk a dédi 6 napig folyamatosan a fenekében volt, eleinte nem is szerette, a végére viszont hozzászokott és már tőlem is igényelte volna, hogy 0-24 vele foglalkozzak. Még a wc-re is vísítva követett

2021. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
1es vagyok. Ezert kerdeztem, hogy miert kell, mert erdekelt. Hogy olyan e a szitu, hogy tud segíteni legalább tanáccsal, hogy most mit, hogy... ő ismeri a gyermeket.
2021. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Anyukák! Nektek amikor elfogy a türelmeteket, vagy csak egyszerűen elfáradtok.. Olyankor mit csináltok?

(Bár remélem, hogy azért 10 nap alatt csak nem lesz rá példa)

2021. júl. 27. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!