Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos már nem issza meg...

18 hónapos már nem issza meg a junior italt (kakaóval se) mit adnátok helyette ha tejet nem?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 14:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Tejet miért nem? Soha nem adtam ilyesmit. Miért kell? Esetleg más tejtermék?
2021. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Joghurt? Sajt? Túró?
2021. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy esti innivalót. Pár hónaposan tejérzékeny volt, úgy néz ki kinőtte, kap tejterméket amúgy,de a tejet 2 évig nem javasolta az orvos.
2021. júl. 29. 15:09
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Kakaó mandulatejjel
2021. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Miért adsz neki kakaót este (bocsi)? Sima holland kakaópor/ nesquik?

Adj neki tápláló vacsorát, amiből sokat tud enni és akkor már nem kell tej.

2021. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is növényi tejre, mondjuk elsőkörben zabteje vagy kókusztejre.
2021. júl. 29. 15:13
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
A kakaótól felpörögnek, nehezen alszanak éjjel. Nem is értem miért kell ilyen cukros löttyel tömni a gyerekeket, aztán jönnek azzal, hogy nem alszanak. Akik azzal jönnek, hogy mi is ittunk gyerekkorunkban: Magyarország az elsők közt van, ahol a legtöbba cukorbeteg, elhízott ember.
2021. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös. Tápláló vacsorát kap. De elalvás előtt anno a nagynak is jól esett cumisüvegben egy kis tej/ kakaó. Megnyugtatta, el lazította,közbe megnézett egy esti mesét es utana gond nélkul elaludt. Most a kicsinél is ugyanez, csak ahogy írtam, ő még nem kap tejet. Nem a tejjel lakott/ lakik jól természetesen.
2021. júl. 29. 15:18
 9/23 A kérdező kommentje:

Kedves 7es. A nagy is aludt este 8-tól reggel 8-ig. A kicsi is.Tehát én biztos nem jövök ezzel.

A többi meg nem ide tartozik úgy gondolom.

2021. júl. 29. 15:19
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
A növényi tejnek így nincs értelme, mivel nem azok a tápanyagok vannak benne. Az arra jó, hogy ha valaki nem akar lemondani a tej ízének élvezetéről, akkor olyan, mintha, de ettől még más az összetétele. Egyen a gyerek több tejterméket és igyon vizet és ugyanott van. A kicsivel alakíts ki más rituálét, mondjuk legyen esti mese könyvből, fejből, kis simogatás, puszi... ettől is el lehet lazulni.
2021. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!