Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros, kiterjedt foltok...

Piros, kiterjedt foltok vannak újszülött kisfiam egész karján. El fog múlni?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták tűzfolt, és hogy egész életében ott marad,kezelni nem lehet. Tényleg nem fog elmúlni, törődjek bele hogy csúfolni fogják? Valakinek hasonló tapasztalat? Azt tudom hogy arcról általában elmúlik, de neki a karján van és egyoldali. Heim Pál tapasztalat? Magándokihoz el fogunk menni.
2021. júl. 30. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát csúfolni minden gyereket lehet valamivel, úgyhogy ezen kár aggódni.
2021. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem ugyanaz... Szerintem senki sem örülne ha ekkora esztétikai hibával kellene élnie, és ha tehetek ellene valamit akkor tennék is.
2021. júl. 30. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy halványulnak idővel, de teljesen nem múlnak el. Egy dokit megér a dolog, hátha vannak már rá jó krémek.
2021. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem halványulnak, hanem erősödnek.

Lézeres kezelés, ami hónapokig esetleg évekig tart, segíthet.

2021. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vidd el maganban. Majd megmondják, tudnak e valamit tenni vele. De ha nem, akkor igyekezz úgy nevelni, hogy ez neki természetes legyen. Mégis jobb mintha az arcán lenne. Ráadásul fiú. A lányok szemetebbek egymással ilyen terén, uh szerintem ne aggodd túl.
2021. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemnek a tarkóján van,tenyérni,azt mondták el múlik, nem múlt. Haj takarja,így nem gond.


Burján Szafi kisfiának volt elég nagy,a karján lézerrel kezelték és szép lett, nézz utana

2021. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nyakamon volt egy kb 3cm-es. Teljesen elmúlt.


Főiskolai évfolyamtársamnak (szőke lány) szinte az egész arca piros volt. Neki nem múlt el.

2021. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!