Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyulladt nemi szerv esetén mi...

Gyulladt nemi szerv esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1hónapos a kisfiam és ma vettem észre,hogy a kis kukija vége vörös és valami fehér van benne. Olvastam,hogy valami váladék betud nekik gyűlni,de hogy lehet azt a területet tisztán tartani. Félek,hogy fàj neki a pisilés. Megkartam nézni hogy kijön e lyukon neki rendesen,de nem pisilt pelus csere közben. Járt már valaki így? Próbálom nézegetni ,ha nem javul holnap felkeresem az orvost.

Előre is köszönöm!



2021. júl. 25. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ma keresd fel az orvost.
2021. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom,még ma vinném. Lehet még elég egy kis kamillázás,ha meg vársz,hugyúti fertőzés lehet és antibiotikum, etc.
2021. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Most lehet én vagyok a szaranya, hogy nem szaladok vele orvoshoz, de én olyankor oda is kenek a sudocremből, és a kövi pelenkacserére már nincs baja.
2021. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, arra vigyázni kell, hogy ne kerüljön a végére krém, mert pont attól tud begyulladni
2021. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Sehova nem kell vinned vasarnap, pláne nem ügyeletre várni órákig.

Betadine és/ vsgy nrogranormon sudocream.Kb.3szor volt nekunk ugyanez,orvos mondta, mindig helyrehozta pedig neki vérzett is.

Kezeld le és holnap beszélj a gyerekorvossal.

2021. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A korházba mo betadint kaptunk rá, nekünk genny is jött, de azóta ha valami van betadinnal locsolom le vagy ha kell bőr alá fecskendővel ezt is a korházba mondta a doki.
2021. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan nem ilyen pici korban, de ilyen esetre betadin krémet javasolt az orvos. És van betadin folyékony szappan, vagy a sima betadin folyadékból 10 csepp vízzel higítva, azzal lemosva. Mindig használt.
2021. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meleg vizzel torolgettem neki naponta tobbszor is es mar nincs begyulve neki. Itt ott kicsit piros meg ,de ebben a melegben gondolom befulled neki mindene. De nem sir es tud pisilni is rendesen 😊
2021. júl. 27. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!