Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma vettem 6 hóstól adható...

Ma vettem 6 hóstól adható milupa komfort tápszert. Ha hozzá kell nyúlnom már adhtom a most 5 és fél hós lányomnak?

Figyelt kérdés
Csak szopizik és délelőtt kóstóltatok vele gyümiket.Este ha nem lenne hírtelen elég a tejem neki adhatok már belőle?
2008. dec. 9. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nemtudom. Én megvárnám hogy betöltse a 6hót. De miért nem iratsz neki tápszert a gyerekorvossal?
2008. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adhatod neki nyugodtan.Én is adtam semmi baja nem lett tőle.Kicsivel több vízzel csináld neki.Pl: 3 kanál táp,90ml víz,100ml standart táp. Te egy 10ml-vel több vízet tegyél hozzá amíg be nem tölti a 6 hónapot,így nem terheli meg a pocakot. Neki már a 200ml tápot kell ennie egy evésre. De azért dokival jó lenne ám konzultálni ez ügybe, mert ő tudja hogy jó-e neki ez a táp. Mi ezt esszük nekünk be vállt,az összes milupa táp.
2008. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig is milupát használtunk és van is itthon recept de az 0 hós és olyan régen kellett hogy nem érdemes azt kiválltanom mert lehet nem is kell és pénzkidobásnak gondóltam. Erre rávan írva hogy szilárd étel bevezetése mellett adható.
2008. dec. 10. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!