Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tápszert adjam 1éves...

Melyik tápszert adjam 1éves lányomnak?

Figyelt kérdés
Most lesz egy éves a lányom,szeretnék még tápszert adni neki,mert elég rossz evő.7hós kora óta tápszeres,milliót kipróbáltunk és végül a Dm-es babylove vált be a többit nem nagyon itta!Ennél a fajtánál viszont nincs 12 hónaptól való tápszer,melyiket adjam neki?Kinek mi vált be?Vagy maradhat a babylove 10hós tápszer?Vagy az már nem lesz elég tápláló?
2011. szept. 26. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még maradhat.


Bebivitát (müller) próbáltátok már? Az én lányom nagyon szereti, abból van 4-es is, és ez a legolcsóbb :)

2011. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan maradhat.
2011. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Müllereset nem próbálta még,sosem jártam még ott,de most már el megyek,mert sok jót halottam róla!

Kedves első,mit érdemes még ott venni,ami jó?(bébi étel,popsitörlő stb..)Előre is köszönöm.

2011. szept. 26. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, maradhat.
2011. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi is így vagyunk pont. (csak rossmannos babydream)én még a 19 hósomnak is a 3-ast adom. az nincs ráírva, hogy meddig adható, csak hogy 8 hótól. Az a lényeg, hogy korábban nem szabad csak, utána ameddig akarod.


a junior tejitalok amúgy is irreálisan drágák...

2011. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A rossmannos tényleg jó, most az én lányom is ezt issza (9 hós)de neki szinte mindig másmilyen van (attól függ, hol kapok olcsón)és tök mindegy neki, hogy milyen így ebben szerencsém van.

A Müllerben valóban érdemes szétnézni, a múltkor akciós volt az összes Humana termék, vettem is mindjárt nemtom hány csomag babajoghurtot/pudingot, tápszert, tejpépet vagy 4 dobozzal és még innivalót is kaptam neki.Sokszor van közeli lejáratú márkás tápszer vagy bébiétel fél áron!

Szedelődzködöm is és elsétálunk vele!

:)

2011. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!