Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart ez az idoszak?...

Meddig tart ez az idoszak? Kifujja az etelt eves kozben, ha mar kezd jollakni.

Figyelt kérdés

7 honapos lesz a lanyom es gyonyoruen eszik amig ehes.Amit az erzi, hogy mar nem ures a pocak el kezd jatszani.Kifujja az etelt es nevet kozben.Nyel is le belolle, de szeret jatszani vele.

Nem csak evesnel csinalja.Napkoben ezzel szorakoztatja magat, tehat nem azert csinalja, mert nem izlik a gyumolcs/zoldseg.Rengeteg nyala van, mert most jonnek a felso fogai.

Kb 3 hete csinalja.


2010. aug. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóról szóra, mintha én írtam volna. Lányom 7 hós, pár hete kifújja az ételt, ha már tele van. Napközben is szeret fújkálni, de akkor csak hobbiból. Foga még nincs:))
2010. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez ennek a kornak a szepsege :D

Imadom a csajom, de neha az oruletbe kerget ezzelNem lehet ra haragudni, mert ezt is olyan edesen csinalja :)

De igy minden eves ruhacseret igenyel nala es nalam is.

Remelem gyorsan elmulik ez az idoszak, mert egesz este csak vasalom a sok ruhat :S

2010. aug. 28. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Te is kiköpnéd, ha valaki adná a falatot a szádba, de te már nem lennél éhes :)


Én mindig gy csínáltam, hogy 1 köpés/prüszkölés után vártam még egyet és a 2. után abbahagytuk az evést, hisz nem kell neki, nem éhes.

2010. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utanna meg megeszek fel tanyerral :)csak mar nem annyira ehes, hogy szepen egyen.

De nem csak eves kozben csinalja.Egesz nap ezzel jatszik.

2010. aug. 28. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor csak a játék kedvéért csinálja :)

Túljutott az "éhség-szakaszon" és már cifrázza :D

Csak azzal tudlak vígasztalni, hogy ez tényleg ennek a kornak a sajátossága és idővel elhagyja.

Gondolom, tudom, hogy ez néha nagyon bosszantó, de próbálj pozitívan hozzáálni, olyan gyorsan nőnek, hogy nemsokára könnyes szemmel boldogan fogsz visszagondolni erre is .

2010. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oszinten annyira nem bosszant mint irtam, csak kivancsi vagyok, hogy meddig tart.

Utalok vasalni es napi 6-7szett ruhat fogyasztunk el igy mindketten :)

csak emiatt erdekel

olyan tunder a lanyom, hogy nem lehet ra haragudni :)

2010. aug. 28. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 14 hónapos, és ő azt csinálja, hogy ha már nem kell neki, még kitátja a száját a falatért, aztán az ujjaival kiszedi, kifötri a szájából :) innen tudom hogy elég volt
2010. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 5-6 hónaposan volt ez a divat. Csinálta 1-2 hétig, aztán elhagyta. Utána újra kezdte. Most 7 hónapos és megint nem csinálja, bár a napközbeni fújkálás még a mai napig meg van. Én úgy köszöböltem ki a ruhaösszekenést, hogy igyekeztem a kanalat a homorú oldalával közel tenni a szájához, illetve szakálkát tettem a nyakába, és a ruháját is letakartam egy textil pelussal.

Nekünk bevállt. Ja, és amikor fújta az ételet, akkor határozottan mondtam, hogy nem, nem szabad, ne fújd az ételt, és hasonló tiltásokat. Nevetett persze közben, mert vicces volt, és én is elröhögtem magam, hogy falrahányt borsó, mert úgysem érti még, és úgy nézett ki minden evésünk, hogy én csak egyet hajtottam, mint a pereces. De aztán elmaradt. Most várom, hogy mikor kezdi újra. :-D

Olyan kis huncutok.

2010. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!