Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a korai...

Mi a véleményetek a korai fogzásról? 3 és fél hós kislány anyukája. nekünk megindult. (bal alsó 2-es)

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmék kislányának 4 hósan kijött az első foga.Ebből semmi gond nem lesz, max. hamarabb hullik majd ki.
2010. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lanyomnak 4.5 honaposan 2 foga volt :) most 6.5 honapos es par nap es kibujik masik 2 foga.
2010. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már simán kijöhet a foga, de az is lehet, hogy még elhúzódik akár 1,5-2 hónapis is.
2010. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En irtam, hogy 4,5 honaposan 2 foga volt.

7 hetesen kezdodott a fogzas lanyomnal.

2010. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak 15 hetesen jött az első,majd pont egy hétre rá a második foga!Ugye akkor 3 hós volt és 6 hósan jött ki a felső kettő egyszerre!most 9 hós és még mindig 4 fogú,szóval korán kezdtük és jól el húzzuk,és mindegyikkel jó sokáig szenvedünk! :( sajna
2010. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. sok helyen azt olvastam,h 5-9 hó között kezdödik a fogzás,én meg persze megijedtem,h mi ilyen korán.

végül is nem mi irányitjuk. :)

2010. aug. 28. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:

az én fiamnak 4 hónaposan bújt ki egyszerre (egy nap) a két alsó. előtte 2-3 napot nyűgösködött, de semmi nem látszott az ínyén, már kezdtük azt hinni, visszatért a hasfájás... aztán egy nap reggel mosolyogva ébredt, és ott fehéredtek a fogacskák:)

most 7 hónapos és alul 2, felül 4 foga van.

2010. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!