Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért fehér hátul a nyelve 9...

Mért fehér hátul a nyelve 9 hónapos kisfiamnak? Ez lehet szájpenész vagy?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél próbát! Töröld meg egy tiszta kendővel. Ha lejön, csupán tej/tápszer, ha nem tudod letörölni, szájpenész. Esetleg torokgyulladás miatt is fehér lehet a nyelve, de az más tüneteket is csinálna.
2010. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A múlt héten a kislányomnál ugyanezt vettem észre. De neki nem csak hátul,hanem az egész nyelve fehér volt, sőt a kis ajka is alul.

Azt hittem szájpenész, csak fura volt, hogy 15 hónaposan?

Vittem orvoshoz, mert aztán rekedt is volt meg egyéb más és tüszős mandulagyulladást állapított meg. Azt mondta, hogy jellemző tünet lehet, hogy a nyelv fehér és a furcsa szájszag is párosulhat a gyulladás tünetei mellé.

2010. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Nem vettem észre hogy torok gyulladása lenne mert akkor alig tudna nyelni is nem?? Hát nem tudom hogy meg engedi e hogy belenyulkáljak a szájába mert jön a foga és nem engedi de majd megpróbálom vhogy!!
2010. aug. 29. 09:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja meg nem érzem hogy más illata lenne a leheletének!!
2010. aug. 29. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!