Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki a Szájpenész?...

S.Ági kérdése:

Hogy néz ki a Szájpenész? Apró fehér pöttyök a nyelven? és mit adjak neki rá?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Apróhólyagok az egész száj belsejében.Nerm eszik semmit,mert fáj neki. Orvostól kell rá ecsetelőt kérni.

A pöttyök nem tudom mik.

2010. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,meg foltok,az egész szájüregben.(Szájpadláson is)A gyerekorvos ír fel rá ecsetelőt.Szerintem mással ne kisérletezzgess házilag,így is eléggé fájhat neki....
2010. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogsz egy steril gézlapot vagy textílpelust és ha nem tudod vele letörölni akkor nagy valószínűséggel az.A száj belsején is található belőle. Ha még csak most jelentkezett akkor talán elég lesz rá a rózsaméz, amit patikában megvehetsz, és az ujjaddal vagy textílell bekened vele a szája belsejét. Ha makacs és nem akar azzal sem lejönni akkor van rá lila ecsetelő, ami elég csúnyán néz ki a gyerek szájában, de rendkívűl hatásos. Ha szoptatsz akkor a mellbimbódat is kenned kell majd, nehogy oda-vissza fertőzzétek egymást
2010. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,de ugy látom hogy csak a nyelvén van,de majd jobban megvizsgálom. és enni is eszik. lehet hogy ez valami más lehet?
2010. okt. 6. 16:33
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. okt. 6. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még csak kezdődő szájpenész. Ahogyan írták előttem, vegyél rózsamézet a patikában. Gézlapra tegyél belőle és azzal töröld át a száját, ha szopizik akkor a mellbimbódat is szoptatás előtt. Nekem ezt a gyerek orvos mondta, így csináltam, el is tűnt ügyesen a kicsi szájából. Ha rosszabbodik, akkor előfordulhat, hogy nagy fájdalmat okoz neki és nem is eszik tőle. A patikában rá is kérdezhetsz a rózsamézre, ott is megerősítik, hogy erre való és nyugodtan használhatod.
2010. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok! köszönöm! Veszek feltétlenül! Szép napot nektek!
2010. okt. 6. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!