Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy az 5 hónapos...

Normális, hogy az 5 hónapos kislányom bárki ölében teljesen nyugodtan elvan? Nem szeret engem, hogy egyáltalán nem ragaszkodik hozzám?

Figyelt kérdés
Akárki kézbe veszi simán tűri. Miért van ez? Rossz anya lennék? Pedig rengeteg szeretetet, törődést kap tőlem. Egész nap szinte csak én vagyok vele, rengeteget játszunk, nevetünk. Akkor ha idegent lát, miért felejt el azonnal?
2008. dec. 9. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked.Az én lányom 7 hónapos és senkinél nincs el.Sőt ha nem lát ordít,és mutatja a kezével hogy jönne hozzám.Ha valaki úgy szól hozzá hogy nem vagyok ott,még az apja se tudja megvigasztalni.Elmondanám neked hogy ez sem jó.Épp most jöttem anyuékhoz pestre vele egy hétre,hogy kicsit jobban szokja az embereket.Sogórnőmnél 3 nap után maradt meg.
2008. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejt el téged, csak te nem vagy újdonság számára, hiszen ott vagy neki egész nap. Annak meg szerintem inkább örülj, hogy másokkal is jól elvan, talpraesett baba. Szerintem az sokkal rosszabb, ha egy gyerek szégyenlős, és nem tud egy pillanatra sem meglenni az anyja nélkül.
2008. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem hiszem, hogy nem szeretne. Inkább azt mondanám, hogy mert kíváncsi a kicsi. S hidd el, ebben a korszakban még normális, hogy másnál is elmarad, elég ha te is a közelben maradsz. Az idegenkedés csak pár hónappal késöbb jelentkezik, s ez sem minden gyereknél egyformán.

Nyugodj meg, s próbáld meg te is "elengedni" (lazábbra venni), hadd fedezzen fel másokat is. Ha beteg, vagy bármi baja van, akkor úgyis anya az elsö!

2008. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Kiegyensúlyozott lányod van , aki tudja hogy ha kell ott vagy neki.Legyél rá büszke ez a sok törődés babusgatás eredménye.
2008. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónsk, én a legelső válaszoló vagyok. Én is ki nevelem ezt belőle az tutti, én nem szeretem a kényes gyerekeket. Persze ennek is megvan az előnye,de a hátránya is.Mindenki el van ájulva hogy mennyire anyás a kislány,viszont ha megyünk valami ismeretlen társaságba min 1 órának el kell telnie hogy feloldodjon. Az érdekeség hogy én soha nem voltam ilyen,én egy szabad száju, bárkinek megmondom ha kell,nem egy félős típusú vagyok.Hát ezt nem tőlem örökölte.De ha bevásárolni megyünk nagy áruházba, teljesen el van a babkocsiba, nem hiztizik, nem sír,csak beszélget nevetgél mindenkire. Érdekes mi?Ne aggódj ha pánik helyzet van csak te kellesz neki nem más.
2008. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságban érzi magát, ezért indul neki bátran felfedezni a világot, ami ilyenkor az idegeneket jelenti. Ez inkább érdem számodra, örülj neki. A félős időszaka még hátravan!
2008. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedves Tőletek!
2008. dec. 9. 22:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne aggódj és nagyon igazuk van az előttem szóloknak, az én picibabám is elvan(4,5 hós) bárkinél bár egy-két alkalom volt már aki nem tetszett neki. :-))

Remélem így is marad!

De nálam is előfordúlt,h kérdeztem magamba"nállam miért nem nyugodt"? de aztán rájöttem ,h hát persze én vagyok vele egésznap, engem lát szinte csak és örűl egy másik személynek akit nem mindíg lát!! Tehát nyugi, tuti imád!!

2008. dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennek csak orulj!!!!
2008. dec. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó anya vagy, csak kicsit több önbizalomra lenne szükséged.A leírtak alapján egy érzelmileg kiegyensúlyozott, életrevaló kicsinyed van, akinek TE megadsz mindent a ,,bababoldogságához",az emberekbe vetett bizalma jelzi ezt.Bízz saját magadban te is...:)))
2008. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!