Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nomalis az, hogy 1 eves...

Nomalis az, hogy 1 eves kislanyom jobban ragaszkodik anyosomekhoz mint hozzank (apahoz es hozzam)?

Figyelt kérdés
Mindig sir ha hozom el toluk vagy ha meglassa rogton akarja hogy felvegye. Pl a tegnap atjottek anyosomek a ferjemet koszonteni. Pont akkor tettem be kislanyomat a teknobe furdeni. Amugy nagyon szeret furodni de mikor meglatta anyosomekat iszonyu sirasba kezdett hogy vegyem ki mert veluk akart lenni. Muszaj volt 2 perc alatt lefurosszem, hamar megtoroltem, feloltoztettem mert igy is vegig orditott. Mikor anyosom olbe vette mar vigyorgott. Ez csak egy eset a sok kozul. Anyosomek a szomszedban laknak, napi szinten latjak az unokat. Nemkem semmi bajom nincs veluk, jo viszonyba vagyunk. Csak ez a dolog egy kicsit elszomorit hogy nem sir utannam ha elmegye, szivesen marad a mamaval. Pedig sokat vagyunk egyutt, uszni jarunk, baba klubba, kirandulunk. Mit csinalhatnek ilyen helyzetben? Jart valaki igy?
2009. júl. 8. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Lehet,hogy fárasztó számára a kirándulás,úszás,babaklub.Anyósod meg csak a korának megfelelően játszik vele,ezért szeret jobban vele lenni.
2009. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy heti egy alkalom uszas s babklub sok lenne egy 1 eves gyereknek ami max egy orat tart. De azert koszi a valaszod.
2009. júl. 8. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Hát én ezért nem szerettem volna ha anyósom minden nap látja. Az én fiam szerencsére hozzám ragaszkodik a legjobban, mert így neveltem, mindig én csináltam meg neki mindent és most, hogy 1 éves, ha elmegyek 1 fél órára sír utánam, nem eszik nem alszik, csakaz ajtót lesi mikor jövök már. Én nem tudom mitcsinálnék a helyedben, de szétbőgném az agyam és mondanám anyósnak, hogy ritkábban jöjjön.
2009. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Édes istenem, mennyire nem vagyunk egyformák! :) Az én 1 évesem is imádja a nagyszülőket, és nem sír utánam, ha náluk hagyom őt! Én ennek irtóra örülök ,és könnyű szívvel megyek a dolgomra. Bele is őrülnék, ha csak hozzám ragaszkodna így, és ordítana, amíg távol vagyok. Így viszont jó helyen van, és én is örülök ennek.
2009. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Veled van szinte a nap minden percében, az természetes, hogy ott vagy neki. A mama és a papa változatosságot jelent neki. Az én fiam 7 hónapos, ő is jól elvan a nagyszűlőkkel, és én ennek örülök,mivel egyedül nevelem, meg is bolonulnék, ha néha-néha nem tudnám kire hagyni. Attól még, hogy nem sír utánad Téged szeret a világon a legjobban, de a bizalmat is jelzi, tudja, hogy Te ott vagy és érte mész. Hagytad már rájuk kicsit hosszabb időre?
2009. júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!