Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Junior italt "kotelezo" adni...

Junior italt "kotelezo" adni 1 eves kor utan?

Figyelt kérdés
mi a velemenyetek rola? van ertelme adni vagy csak felhajtas... mivel potolhato? Izre milyen?

2021. aug. 9. 18:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
14 hónapos a kislányom. 3as Milumilt(junior ital) iszik ebredés után és elalvás előtt kb 200 ml-t. Reggel később reggelizik velem is, meg vacsira is eszik rendesen. Elméletileg az az ajánlás, hogy 1 eves kor után is legyen meg a napi 500 ml tejalapú táplálék. Tejet még nem ajánlják ilyenkor. Nálunk igényli is, ha nem kérné nem erőltetném.
2021. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tej alapú a joghurt, túró, sajt..... Stb. De egész nyugodtan kaphat tejet is. Az hogy 2 éves korig nem lehet, egy elavult ajánlás
2021. aug. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
11es vagyok, nem ertem a lepontozást. Termeszetesen eszik más tejterméket is a lanyom, es nem írtam hogy kötelező lenne tejitalt adni 1 év felett. Én adok. Lehet hogy elavult, de még mindig ez van köztudatban. Védőnőm nem ajánlja a tejet, de ő elég szigorú.
2021. aug. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%

17 hónapos a lányom és se anyatejet, se tejet, se tejitalt, se junior italt nem iszik. Tejet mi se iszunk. Férjem a kávéhoz iszik növényi tejet.

Vacsora 6kor velünk, amit mi eszünk. Fürdés után, lefekvés előtt kap egy kis Milupa tejpépet. Ennyi.

2021. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tejpép nagyon hasonló mint a tapszer/tejital csak ugye sűrűbb. Mondhatni ugyanaz a funkciója.
2021. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves kora körül már nem szerette a tápszert a gyerek, azóta tejet adok neki. Egy nap megiszik kb 2 decit, nem gondolom hogy ezen múlik a napi ásványianyag bevitele.
2021. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15: de más szokást alakít ki.
2021. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
akkor mit celszerubb adni? tejital vagy inkabb tej es mellette megfelelo etkezes.... ?
2021. aug. 11. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!