Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselte a ti babatok a...

Hogy viselte a ti babatok a kotelezo oltasokat?

Figyelt kérdés
A bcg-t mar teg megkaptam, azt nem tudom hogy viselte mert akkor meg pic-en colt es nem lehettem bent vele. Holnap kapja a kovetkezo 2 kotelezo oltast es kivancsi lennek mire lehet szamitani utana. Laz, nyugosseg... barmi?
2019. aug. 27. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Pici sírás volt, semmi több.
2019. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oltás után kb 20 másodpercig sírt, majd el is felejtette. Másfél éves és széles vigyorral megy a doktornő rendelőjébe. Egyetlen oltás után lett lázas amikor a rotát kapta azt hiszem az 5 hónapos kötelezővel de egy kúp után el is tűnt. Nem volt nyűgösebb egyik után sem.
2019. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sírtak, nem volt egyik oltásnak sem 'mellékhatása'
2019. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Emla krémmel kenem a gyerekeket. Soha nem érezték a tűszúrást. Ez egy helyi érzéstelenítő krém, nem is félnek a tűtől. Jó találmány. A mi orvosunk így vesz vért is, senki nem sír. Oltásnál is azt érzik, amikor megy be az oltóanyag, de a tűt nem.

Nálunk inkább több alvás volt oltások után, egyedül a Bexsero után volt magas láz.

2019. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2hosnál még 20 percig sírt, azóta a többinél nyöszörög, felveszem, el is felejti. Csak 1x volt hőemelkedése, jellemzően inkább sokat aludt utána.
2019. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az emla krémet honnan szerezted be?
2019. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sírt, de utána megnyugodott. Nem volt lázas egyik után sem. Nyűgös sem.
2019. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!