Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Junior italt "kotelezo" adni...

Junior italt "kotelezo" adni 1 eves kor utan?

Figyelt kérdés
mi a velemenyetek rola? van ertelme adni vagy csak felhajtas... mivel potolhato? Izre milyen?

2021. aug. 9. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötelező. Általában az ad,aki tehén tejet nem szeretne.
2021. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem kötelező. Sokáig nem is volt. Igazából én azt sem tudom, hogy mi az. Anyatej, majd mellette szépen bevezetve a rendes ételek. Másra nincs szüksége egy babának.
2021. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
es vacsira mit adtok ilyenkor?
2021. aug. 9. 18:44
 4/18 A kérdező kommentje:
tehat akinel nincs anyatej mit ad 1 eves kortol vacsira?
2021. aug. 9. 18:45
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 11 hónapos a kislányom. Ő már vacsorázik rendes ételt (szendvics, pogácsa ilyesmi) és lefekvés előtt iszik tápszert (egyre kevesebbet). 1 éves kora után szépen bevezetem a tejet és majd ha végképp megunja a tápszert, akkor átállunk arra. A fiamnál is így csináltam.
2021. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Aki nem anyatejes, ott 1 éves kor után szokás adni junior italt/tehén tejet/kecske tejet tápszer helyett.
2021. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Rendes vacsit kap este 18kor,majd alvás előtt a tejitalt kb 20 órakkor.
2021. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Nekem 21 hónaposak. Egyik sem issza meg a tejet , kakaót ilyesmit, de kérnek valamit alváshoz. Ők tejitalt kapnak, a nekik megfelelő ásványianyagok és vitaminokat vannak benne.

Íze mint a tápszernek. Nekem érdekes módon bebat ittak koraszülöttest, 1,2t de tejitalban másfajtát.

Nyilván 1 évesen még a tápszert kapták, majd fokozatosan tértünk át.

2021. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
1 éves gyerek már ehet mindent és minden étkezés ki van váltva. Elméletileg. Rendes vacsorát kap a fiam. Ha altatás közben szomjas akkor pedig vizet
2021. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk védőnő nem ajánlotta, a tejet sem. 2 éves koráig maradt a tápszer, utána tejet kapott.
2021. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!