Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől dagad be a felső szemhéja?

Mitől dagad be a felső szemhéja?

Figyelt kérdés
A szemöldök alatti rész, nem ami becsukáskor a szemre kerül. Mindkettő. Nem piros.
2021. aug. 10. 08:55
 1/8 A kérdező kommentje:
10 hónapos
2021. aug. 10. 08:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet allergia.Vidd el orvoshoz vagy hívd fel,hogy megmondja neked,mert lehet hogy kezelni kell..
2021. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert alig észrevehető es láttam olyat, hogy fogzástól is lehet. Egyszerre jön 3 foga. Rengeteget iszik, mintha orrhangon gagyogna. De semmi más. Van ilyen fogzáskor? Alig alszik. Lerágja az ujjait.
2021. aug. 10. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is 10 hónapos, de én még ilyenről nem is hallottam.

Én felhívnám a gyerekorvost, mondjon rá valamit, nézze meg inkább.

2021. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Orvos szerint nincs bedagadva neki. De biztonság kedvéért adunk vizeletet
2021. aug. 13. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Az azért érdekelne,hogy egy kisgyerektől hogy vesznek vizeletet.Felette állsz ameddig nem pisil? És hogy megy az üvegbe? Vagy én gondolom túl és nem is úgy kell mint felnőttnek. 🤔
2021. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Van ilyen, hogy vizelet gyűjtő zacskó, a patikában lehet venni.

Fiúknak egyszerű, lányoknál szívás.

Én a lányom felett álltam, míg nem pisilt, egy steril üvegbe igyekeztem összegyűjteni több-kevesebb sikerrel. Mondjuk akkor csak 4 hónapos körül volt, egyszerű volt, mert csak egyhelyben feküdt. Mondjuk így is 40 percig tartott.

2021. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vizelet is negatív lett. Lehet a fog lesz tényleg. Mások szerint nem látszik, de én látom :D anyu mondta még, hogy olyan mint aki kisírta a szemét. Azóta is ilyen és sokat dörzsöli is. Mondjuk születése óta dörzsöli, meg az orrnyergét is ... Állítólag normális. hmmmm
2021. aug. 21. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!