Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám bal szeme ma begyulla...

Kisbabám bal szeme ma begyulladt, ill. a felső szemhéja piros. Lehet, hogy mosdatásnál belement a víz és attól?

Figyelt kérdés

3 hetes a babó, délelőtt forralt vízzel mostam az arcát, és lehet belefolyt a víz a bal szemébe. Lehet ettől a gyulladás? Elmúlik, vagy kell/lehet kezelni valamivel?

A szemfehérje nem piros, csak a szemhéja.

Ha holnapra nem múlik, felhívom a dokit, de addig is valakinek valami tanácsa van? Előre is köszi!

Láza szerintem nincs, de majd fürcsinél megmérjük.


2009. dec. 13. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A víz szerintem nem csinál ilyet. Én nem piszkálnám, hanem vinném szemészeti ügyeletre.
2009. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt hasonló eset a babámnál ( most 6 hetes) én nem csináltam vele semmit elmúlt másnapra. ( A koszmó kezdett a szemöldökénél előjönni és akkor tapasztaltam) Szerintem ne nyúlj hozzá még ma
2009. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!