Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdtetek el társaság...

Mikortól kezdtetek el társaságba,boltba vinni a babát?

Figyelt kérdés
A picink 3 hónapos,de már hiányzik az hogy legalább a boltba mozduljak ki a házból.

2021. aug. 10. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 1,5-2 hónapos volt először amikor boltba kezdtem vele járni, 3 hónaposan már egy barátunk szülinapjára is jött velünk😊
2021. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Harom teso van, egy hetesen mar vittem , mert a nagyoknak “kotelezo program” volt. Utana is rendszeresen.


Reszemrol nem aggodnam ezt tul, mas orszagokban tobbsegeben nincs is erre semmi javaslat, a frissen szult anyukak mar a jatszoteren a kicsivel orzik a nagytesot. :)

2021. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. 3 hónapos korában kezdtem vele boltba járni, mondjuk ő télen született, így az első hónapokban a nagy hideg miatt csak rövid sétákra mentünk, plusz a korona miatt a férjem egyedül járt bevásárolni. De ennyi idősen szerintem simán viheted.
2021. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És akkor az alvást hogy oldjátok meg társaságban? Vagy mikor viszitek boltba?
2021. aug. 10. 20:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem lesz nyügös a babátok utánna?Hogy viseli?
2021. aug. 10. 20:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

En mar 1 hetesen is vittem. Segitsegem nem volt a ferjem reggeltöl estig dolgozik. Baba kocsiba toltam es mindig el aludt, el ringatta a baba kocsi. Söt ha nyügös volt elvittem setalni a poltba, mindig el aludt :))

De rengeteget setaltam vele tenyleg.

Most mar 7 honapos de jön velünk mindenhova kezdünk eleg jol vissza razodni a normal kerek vagasba.

El vittem lagziba is, szülinapra, kerti sütesre, kirandulni.

2021. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

(2. valaszolo)


Meg nincs napirend (7 hetes), alszik, amikor kedve van. Amugy autoban pl. kifejezetten jokat alszik, ahogy babakocsiban is. Nem nyugos, jokat nezelodik, ha felebred, korulugraljak a tesok, az meg mindig elmeny, mar mosolyog rajuk.

A zaj sem zavarja, november ota epitkezunk, felujitunk, elvileg egy honap mulva vegunk. Meg a flex mellett is alszik… :D A nagytesok altal okozott hangzavarrol nem is beszelve. Szerintem mar pocakom belul megszokta.

2021. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
1 hetesen eltoltam a gyerekorvoshoz és hazafelé beugrottunk boltba. 3 hetes korában kerti sütögetésre néztünk át barátainkhoz, kb. 1 hónapos volt, mikor apukája munkahelyén családi napra mentünk, 6 hetesen szabadtéri rendezvényen vettünk részt. Innentől boltba is rendszeresen jártunk.
2021. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 Alvás időben vásárlás babakocsiban tud aludni bár én hordoztam úgy is végig aludta mindig a sétát/vásárlást.

Társaságban meg aludt a szokásos alvási idejében, vagy attól függ, hogy mennyi inger éri ilyenkor.

2021. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Első gyerekkel nyilván később kezdtünk minden ilyesmit (igaz 3 hónapos koráig ordított babakocsiban mint a sakál, sőt kézben is a séták során - nem volt élmény vásárolni vele). Emlékszem 4 hónapos volt az első karácsonyán, akkor voltunk vele először vendégségben. A kistesó négyhónaposan már megjárta velünk Görögországot is repülővel.
2021. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!