Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még olyan, aki nem t.udja...

Van még olyan, aki nem t.udja magánorvoshoz vinni a gyerekét, mert nincs rá pénze? Megkapjátok a megfelelő ellátást sztk-ban is?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
El tudom vinni, de mindig megkaptuk a megfelelő ellátást sztk-ban is.
2021. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Mivel kettő tesóm is orvos, mindig megkaptuk a megfelelő ellátást.
2021. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Milyen betegségről van szó, milyen szakorvoshoz kell vinni?

Mi alapvetően mindig SZTK-ba vittük. A legelején, amikor rejtélyes eredetű ekcémás bőrkiütései voltak, akkor mentünk maszek bőrgyógyászhoz, természetgyógyászhoz stb. Valahogy minden együtt segített, no meg az, hogy kisfiam immunrendszere is erősödött.

A maszek orvosnak leginkább akkor van értelme, ha hosszú az előjegyzési idő az államiban, vagy az időbeosztás miatt fontos, hogy munka után lehessen vinni a gyereket, ne kelljen napközben.

2021. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Lenne rá pénz, de sztk-ba jár mindenki a családból. Gyerek is, én is most terhesen, férjem is ha kell...

Sosem volt bajunk vele.

2021. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Én mindennel magánorvoshoz járok, viszont a babát még nem kellett magánba vinnem. Gyors és kedves ellátást kaptunk mindenhol. Akkor vinném csak, ha nagyon nagyon távoli időpontot kapnánk viszonylag sürgős esetben, vagy ha nagyon bunkók lennének az orvosok.
2021. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Milyen kérdés, hogy van olyan akinek nincs rá pénze? Még jó hogy van, az ország nagy részének nincs pénze magánorvosra
2021. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%
Soha nem mennék magánorvoshoz. A tb alapú gyógyellátással teljes egészében elégedett vagyok.
2021. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!