Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes fiúbaba mellbimbója...

8 hetes fiúbaba mellbimbója alatt fél borsószem nagyságú csómó-féle ? Aggódnom kellene ?

Figyelt kérdés

Hétfőn viszem dokihoz.

Egyik mellbimbója alatt fél kis borsószem (vagy talán még akkora sincs) nagyságú csomó van. A másik alatt is van, de kisebb. Szerintetek ez normális, csak mirigy, vagy aggódjak ?


2021. aug. 12. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Mármint így alatt, hogy mögötte?

Szoptatod? Lehet a hormonoktól neki is beduzzadtak a tejmirigyei.

2021. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy alatta, hogy mögötte igen. Szoptatom is de mellette kap tápot is, mert kevés a tejem :(
2021. aug. 12. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor lehet a szoptatástól. Ne nyomkodd neki. A védőnőnek esetleg nem tudsz írni emailt vagy messengeren/viberen (nálunk ott is lehet)? Hátha hétfő előtt válaszol.
2021. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem semmi komoly nem lesz. Megpróbálok írni neki, de most mindenki szabadságol és elérhetetlen.
2021. aug. 12. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy komoly, próbálj megnyugodni. :)

A közérzete, kedve jó, nem nyűgös? Hője rendben van?

2021. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben van vele, mosolygós, jóevő, igaz hasfájós kicsit. Volt egy nap amikor egész nap csak 1.5 órát aludt összesen, de másnap bepótólta, szinte alig volt fent. De ezen kívül semmi furcsát nem észleltem.
2021. aug. 12. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányom másfél éves, születése óta csomós mindkét cicije, a bal oldali sokkal jobban. Doki mindig azt mondja, hogy ha majd nem múlik, vigyük el endokrinológushoz... Két hónapja hagytam abba a szoptatást, nem változott... Kíváncsi vagyok, mit mondd a másfél éves státuszon. Ne aggódj, nekem mind a doki mind a védőnő azt mondta, hogy ezek elmúlnak idővel, vagy esetleg vmi hormongond, de nem rosszindulatúak.
2021. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2021. aug. 13. 05:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiamnak is volt a születésétől fogva, azt mondták hormonális. Elmúlt neki pár hét után.
2021. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!